DIA-koulutuksen yhteisvalinta  2013/1
Hyv√§ksyttyjen luettelo internet-palvelua varten

01.07.13
Aalto-yliopisto


Nimi Koulutusohjelma / Opintosuunta


Aalto Henrik Jaakko Hermann Kone- ja rakennustekniikka (132)
Aapola Hannes Alpo Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Aarnio Reetta Elina Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Aarnos Laura Emilia Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Ahde Aleksi Jaakko Julius Kone- ja rakennustekniikka (132)
Ahlstr√∂m Fredrik Harry Gustav Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
Aho Kalle Tapani Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Aho Tommi Erkki Kristian Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Ahonen Riku Albert Johannes Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Ahoste Henri Kalevi Kone- ja rakennustekniikka (132)
Ahtola Tuukka Tapani Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Ahvonen Antti Olavi Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Ainonen Aleksi Hermanni Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Airaksinen Robert Juho-Matti Kone- ja rakennustekniikka (132)
Airisniemi ViIle Jussi Tapani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Aito Vertti Henrikki Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Akkanen Oskari Timo Kone- ja rakennustekniikka (132)
Al-Khatib Sofia Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Al-Murani Basma Sarmad Fadhel Kone- ja rakennustekniikka (132)
Ala-Kaila Elias Artturi Kone- ja rakennustekniikka (132)
Ala-Mutka Eero Matti Kone- ja rakennustekniikka (132)
Alanen Matti Mikael Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Alasuvanto Elisa Annikki Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Alatalo Aleksi Tuomas Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Alhainen Maria Josefiina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Ambos Henrik Elis Christopher Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Andelin Markku Tapani Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Antikainen Jukka-Pekka Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Antila Krista Maria Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Antila Tuomas Valtteri Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Antonenko Jevgeni Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Anttila Jaakko Matias Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Anttila Jakke Aleksanteri Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Arasalo Ossi Pietari Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Ariyo Maria Aduke Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Armila Niklas Emil Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Aro Susanna Maria Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Arpiainen Anna Katariina Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Aschan Carin Michelle Henriette Utbildningsprogrammet f√∂r bioinformationsteknologie (113)
Aspi Aarni Esko Tapio Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Aspiala Miika Eero Olavi Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Assmuth Eero Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Auvinen Antti Eemeli Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Axelsson Elias Esa Ragnar Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Bask Wertti William Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Bhaskar Nipun Kone- ja rakennustekniikka (132)
Bjurs Axel Karl Peter Utbildningsprogrammet f√∂r maskin- och byggnadsteknik (132)
Bj√∂rkman Jonathan Oskar Utbilningsprogrammet f√∂r arkitektur (190)
Bj√∂rkstrand Susanna Utbilningsprogrammet f√∂r arkitektur (190)
Blinnikka Aleksi Samuli Johannes Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Bond√©n Lucas Erik Magnus Utbildningsprogrammet f√∂r elektronik och eletroteknik (110)
Borenius Kristian Lauri Alexander Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Borgman Teresia Anna Fredrika Utbildningsprogrammet f√∂r automations- och informationsteknologi (116)
Bostr√∂m Camilla Ellen Cecilia Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Broman Emilia Margareta Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
B√•tsman Helena Liisa Anneli Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
B√§ckman Sini Mari Sofia Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
B√∂stman Manfred Bror Willehard Utbildningsprogrammet f√∂r maskin- och byggnadsteknik (132)
Cairenius Nina Linda Maisema-arkkitehtuurin koulutusohjelma (195)
Castr√©n Luukas Jaakko Johannes Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Cedercreutz Max Mikael Folkern Utbildningsprogrammet f√∂r teknisk fysik och matematik (120)
Cederstr√∂m Samuli Otto Aleksi Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Chen Ying Rong Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Chiaroni S√©bastien Nicolas Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Colb Alexander Riis Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Copeland Anni Matilda Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Da Costa Silvio Christian Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Dahl Jani Ilmari Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Ebeling Tuomas Ilmari Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Ehrs Alexander Anders Utbildningsprogrammet f√∂r energi- och milj√∂teknik (168)
Ekholm Mikael Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Ekl√∂f Stefan Axel Samuel Utbildningsprogrammet f√∂r landskapsarkitektur (195)
Enala Juho Tuomas Kone- ja rakennustekniikka (132)
Engberg Benjamin Utbildningsprogrammet f√∂r datateknik (105)
Englund Ellinor Sofia Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
Enroth Jani Kalevi Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Eskelinen Juho Pekka Aleksi Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Eur√©n Lauri Jalmari Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Fagerlund Emil Oscar Utbildningsprogrammet f√∂r den byggda milj√∂n (167)
Fincke Rami Daniel Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Finne Sanna Marika Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Finnholm Jonas Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
Fokeerah Paavo Herman Juhana Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Forsman Aada Sofia Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Forss Fredrik Utbildningsprogrammet f√∂r energi- och milj√∂teknik (168)
Franck Max Mikael Utbildningsprogrammet f√∂r datateknik (105)
Gardemeister Joni Tapio Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Gazdag √Ākos Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Grahn Julius Edvard Karolus Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
Granholm Matias Henrikki Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Granskog Jonathan Filip Gustav Utbildningsprogrammet f√∂r datateknik (105)
Griffin David John Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Grigoriadis Benjamin Tony Jonathan Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Gr√∂hn Eetu Mikael Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Gr√∂nlund Daniel Mikael Gideon Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Gr√∂nlund Rasmus Vilppu Kone- ja rakennustekniikka (132)
Gunell Nina Catarina Utbildningsprogrammet f√∂r automations- och informationsteknologi (116)
Gustafsson Jan Eerik Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Haapakoski Anssi Johannes Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Haapanen Vilja Anni Ilona Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Haapio Teemu Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Haario Timo Ilmari Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Haasio Lassi Samuel Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Haikonen Markus Valtteri Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Hakala Samuli Petteri Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Halinen Aarni Olavi Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Hallila Patrick Utbildningsprogrammet f√∂r maskin- och byggnadsteknik (132)
Hallipelto Martti Simeon Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Hamara Klaus Matias Ferdinand Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Hamid Faiek Humam Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Hammar Siiri Aino Ilona Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Hannula Risto Santeri Joonatan Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Hansson Helena Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Haranko Karri Aleksi Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Harrikari Atte-Mainio Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Hartikainen Iiro Aleksanteri Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Hartikainen Mirka Johanna Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Haukilahti Heidi Irene Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Haukkovaara Rosa Aurora Maisema-arkkitehtuurin koulutusohjelma (195)
Hautala Matti Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Hautala Samu Nikolai Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Hautamaa Noora Talvikki Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Heikkil√§ Juho Oskari Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Heikkil√§ Matias Petteri Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Heikkil√§ Rasmus Kasperi Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Heikkil√§ Ville Johannes Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Heikkinen Aleksi Mikael Kone- ja rakennustekniikka (132)
Heikkinen Eero Sakari Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Heikkinen Jenni Kaisa Helena Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Heikkola Topi-Matti Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Heikkonen Petri-Tapio Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Heimsch Claudia Susanne Laura Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Heinaro Asko Edvard Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Heino Tuomo Sakari Kone- ja rakennustekniikka (132)
Heiskanen Pyry Johannes Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Helander Petteri Panu Olavi Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Heliste Antti Pekanpoika Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Heli√∂ Henri Juhani Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Hellstr√∂m Ronja Emilia Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Hemil√§ Mikko Aleksi Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Henriksson Oscar Lennart Utbildningsprogrammet f√∂r datateknik (105)
Hentunen Aleksi Eerik Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Herpi√∂ Roope Eskeli Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Herrala Reima Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Hertzberg Risto Sakari Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Hettula Petja Paavali Kone- ja rakennustekniikka (132)
Hietanen Paavo Tapani Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Hietanen Rasmus Joonatan Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Hild√©n Panu Tapani Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Hirvikoski Matias Joonatan Kone- ja rakennustekniikka (132)
Hirvinen Juho Sakari Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Hoivala Sampo Toivo Ilmari Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Hokka Juho Niklas Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Honkanen Heli Marjut Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Honkanen Sonja Tuulia Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Honkanen Viktor Salama Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Honkaniemi Outi Johanna Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Honkasaari Marianne Vilhelmiina Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Hopsu Alexander Erkki Mikael Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Hossain Abir Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Huhtala Otso Johannes Kone- ja rakennustekniikka (132)
Huhtamella Alex-Santeri Roope Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Huhtam√§ki Heidi Katariina Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Huhtanen Miika Eemeli Kone- ja rakennustekniikka (132)
Huhtanen Petri Markus Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Huhtinen Werneri Johannes Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Huitula Lauri Alexander Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
Hukkanen Taia-Tuulia Sofia Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Hurme Samuli Arttu Olavi Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Husaini David Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Huttunen Tiia Eveliina Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Huuhtanen Juri Tommi Kone- ja rakennustekniikka (132)
Hypp√§nen Heli-Minttu Marketta Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Hyttinen Antti Johannes Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Hyt√∂nen Roni Henrik Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Hyv√§rinen Jaakko Eerikki Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
H√§kkinen Jarna Suvi Linnea Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
H√§linen Lauri Joonas Samuli Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
H√§m√§l√§inen Aleksi Jonathan Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
H√§nnik√§inen Simo Santeri Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
H√§nninen Juho Samuli Einonpoika Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
H√§rk√∂nen Henri Kone- ja rakennustekniikka (132)
H√§rk√∂nen Ilpo Valtteri Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
H√§rk√∂nen Jan Robert Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
H√§rm√§ Topias Santeri Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
H√∂gn√§sbacka Joakim Andreas Utbildningsprogrammet f√∂r automations- och informationsteknologi (116)
Iivonen Juha Petteri Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Iizuka Emi Julia Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Ikola Juuso Emil Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Ikonen Hanna-Mari Elina Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Ik√§heimo Katri Villiina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Ilmoniemi Emma Johanna Utbildningsprogrammet f√∂r produktionsekonomi (135)
Ilves Jesper Jani Petteri Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Immonen Lauri Vihtori Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Isohookana Johannes Oskari Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Isoj√§rvi Lauri Juhani Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Isola Tuomas Mikael Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Isomets√§ Joonas Juho Samuel Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Isotalo Julia Charlotta Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Isotalo Veikko Eino Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Istolainen Tomi Markus Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
It√§j√§rvi Iikka Aleksi Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Ivanov Peter Johan Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Jaakonaho Iina Sofia Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Jaakonm√§ki Otto Elmeri Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Jaantila Atte Henrik Juhanpoika Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Jaktholm Sami Risto Olavi Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Jalamo Johanna Elisabet Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Jalonen Juho Oskari Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Jankeri Antti Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Jannasch Steven Mikael Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Jansson Fanny Josefina Utbildningsprogrammet f√∂r bioinformationsteknologie (113)
Jenytin Cosmo Daniel Utbildningsprogrammet f√∂r teknisk fysik och matematik (120)
Jessen-Juhler Henri Peter Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Joensuu Kaisa Maija Maisema-arkkitehtuurin koulutusohjelma (195)
Johansson Jens Gustaf Utbildningsprogrammet f√∂r elektronik och eletroteknik (110)
Jokinen Iina Julia Kone- ja rakennustekniikka (132)
Jokinen Martta Emilia Matintyt√§r Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Jokinen Tiina Kaarina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Joona Henri Joel Sakari Kone- ja rakennustekniikka (132)
Jukkala Essi Maaria Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Julkunen Leo Elias Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Junnila Jyrki Juhani Mikonpoika Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Juselius Daniel Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
Jutila Joel Vihtori Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Juurikivi Aino Sofia Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Juustila Vili Jesse Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Juvonen Juho Aleksi Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
J√§gerroos Vilma Nelly Susanna Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
J√§ms√§ Ville Valtteri Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
J√§ppinen Juulia Johanna Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
J√§rvel√§inen Mira Elisa Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
J√§rvenp√§√§ Anni Aleksandra Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
J√§√§skel√§inen Maija Elina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
J√§√§skel√§inen Tuomo Markus Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Kaarne Jenni Karoliina Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Kaijala Jaakko Mikael Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kaijala Joonas Sebastian Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Kaikkonen Ossi Joonas Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Kaislavuo Jasmin Maria Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Kaisti Oliver Utbildningsprogrammet f√∂r automations- och informationsteknologi (116)
Kajola Paavo Ilmari Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Kakko Matti Eino Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kakko Natalia Katariina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kalervo Ahti Tapio Ilmari Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Kalima Petri Juhani Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Kallio Aleksi Mikael Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Kallio Mikko Jalo Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Kallio Tuomas Ilmari Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Kalliomaa Nelli Tuulia Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kalsi Hertta Maria Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kamppila Seppo Sakari Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Kamula Saana Maria Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Kanerva Olli Esko Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Kantala Tommi Petteri Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Karanko Pihla Anitra Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Kare Lauri Rafael Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Karekivi Saku Petteri Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kari Markus Juho Tapani Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Karinen Laura Iida Katariina Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Karjalainen Janne Risto Valtteri Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Karjalainen Mikko Elmeri Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Karppinen Anssi Tapio Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Karvanen Antti Ville Eemeli Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kasvi Ukko Ilmari Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Kattainen Atte Eemeli Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Kauhanen Lauri Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kauhanen Lauri-Matti Topias Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Kauko Otso Ilmari Johannes Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Kaukoranta Maria Annika Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Kauppi Henrik Ilkka Kristian Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Kauppi Jesse Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Kauppinen Olli Veikko Oskari Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Kein√§nen Atte Nikolai Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Kekkonen Joonas Kristian Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kekoni Juhana Mikael Kristian Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Kek√§l√§inen Satu Kristiina Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Kere Markus Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Kerkk√§nen Joel Juho Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Ker√§nen Emmi Sofia Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Ketola Lumi Marja Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kettunen Eero Pietari Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Kettunen Ville-Valtteri Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Kidron Matias Tominpoika Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kihlman Tuuli Sofia Kristiina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kinnunen Kati Jessica Wilhelmiina Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Kinnunen Tuomas Kristian Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Kirjonen Hannu Tapio Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Kirppu Annemari Eveliina Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Kivek√§s Jarmo Tapani Villehart Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Kivel√§ Eetu Fredrik Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kivinen Oskari Kalle Waltteri Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Kivist√∂ Mikko Matias Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Kivivirta Sivi Meri Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Klinga Jaakko Anselmi Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Kneckt Jari Mikko Juhani Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Knuutila Samuli Eino Mikael Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Koistinen Anne Mari Emilia Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Koistinen Miikka Petteri Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Koivisto Jaakko Veikko Viljami Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Koivisto Juho Aleksi Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Koivisto Lauri Olavi Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Koivisto Tuomo Toivo Johannes Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Koivu Kasper Kristian Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kojo Ulpu Aino Riikka Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Kokko Marianne Karolina Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kokkonen Toni Marko Tapio Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kolehmainen Ville Oskari Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Koljonen Akseli Julius Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Koljonen Miika Eemi David Kone- ja rakennustekniikka (132)
Komppa Renny Aatami Kone- ja rakennustekniikka (132)
Komulainen Tomi Sakari Kone- ja rakennustekniikka (132)
Konola Irene Isabel Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Kontio Timo Olli Johannes Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kopaly Antoni Jonathan Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Koponen Antti Elmeri Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Koponen Heidi Elina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kopra Jukka Lauri Johannes Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Korhonen Ani Minttu Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Korhonen Antti Wilhelm Kone- ja rakennustekniikka (132)
Korhonen Atte Ilmari Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Korhonen Heidi Anna Helena Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Korhonen Ida-Maria Elisabeth Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Korhonen Konsta Kalevi Kone- ja rakennustekniikka (132)
Korolainen Hanna Sofia Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Korpela Elisa Tuulia Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Korpela Ville Jere Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Korpiharju Sini Susanna Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kortekangas Juho Kaarlo Einari Kone- ja rakennustekniikka (132)
Koskela Atte Juho Johannes Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Koskela Miika Erik Mikael Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Koski Tuomas Heikki Yrj√§n√§ Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Koskimaa Markus Joakim Kone- ja rakennustekniikka (132)
Koskinen Joni Michael Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Koskinen Juha-Pekka Mauri Olavi Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Koskinen Maaria Aino Amanda Kone- ja rakennustekniikka (132)
Koskinen Tomi Juhani Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Koskinen Tuomas Aukusti Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Kosonen Henna Annikki Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Kosonen Maria Miia Susanna Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Kosonen Ville Petteri Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Koste Otto-Wille Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Kostiainen Mauri Kalevi Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kosunen Katri Annika Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kotilahti Janne Samuel Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Kottelin Rolf Valter Ludvig Utbildningsprogrammet f√∂r maskin- och byggnadsteknik (132)
Kouhia Joonas Jimi Eemeli Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Kourula Lauri Tapio Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kovanen Liisa Anneli Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Kovanen Veikko Oskari Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Kreutzman Emil Utbildningsprogrammet f√∂r datateknik (105)
Kronberg Rasmus Fredrik Johannes Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kruuna Erno Paavo Kalevi Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Kukkonen Niko Antti Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Kulonen Sampo Samuli Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Kuokka Pertti Aleksi Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Kuokka Santeri Mikael Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kuokkanen Saijariina Charlotta Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Kurkinen Markus Kristoffer Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Kuronen Henri Petteri Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kuuva Aleksi Johannes Kone- ja rakennustekniikka (132)
Kykk√§nen Jussi Tapani Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Kyll√∂nen Joakim Johannes Utbildningsprogrammet f√∂r produktionsekonomi (135)
Kyyts√∂nen Samuli Topias Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
K√§hk√∂nen Leevi Johannes Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
K√§hk√∂nen Toni Joonas Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
K√§hk√∂nen Veikka Santeri Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
K√§ns√§l√§ Samuli Esko Matti Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
K√§rp√§noja Lauri Olavi Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
K√∂nkk√∂l√§ Eemeli Johannes Kone- ja rakennustekniikka (132)
Laakso Jarno Aleksi Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Laakso Juhana Matias Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Laaksonen Ellinoora Susanna Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Lager Jaana Sofia Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Lahkela Pyry Ville Kristian Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Lahonen Leo Werneri Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Lahtinen Jouni Mikael Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Lahtinen Roni Petr Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Lahtinen Toni Tapani Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Laiho Jaakko Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Laine Aleksi Olavi Kone- ja rakennustekniikka (132)
Laine Joona Pauli Samuel Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Laine Julia Johanna Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Laine Kauri Henrinpoika Kristian Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Laitinen Markus Antero Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Laitinen Milka Rebekka Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Lampinen Pekka Emil Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Lappalainen Antti Samuli Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Lappalainen Elisa Johanna Henriika Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Lappalainen Lasse Verneri Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Lappalainen Oskari Johannes Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Lappi Jere Samuli Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Larkiala Sami Henrik Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Lauri Riikka Karoliina Maisema-arkkitehtuurin koulutusohjelma (195)
Laurikainen Teemu Pekka Olavi Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Lautsi Markus Ukko Tapio Kone- ja rakennustekniikka (132)
Lavonius Lauri Johannes Kone- ja rakennustekniikka (132)
Lehikoinen Eeva-Liina Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Lehtinen Ellen Milja Emilia Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Lehtinen Ilona Lahja Kaarina Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Lehtinen Juha Tapio Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Lehtinen Ville Oskari Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Lehtonen Miikka Martti Sakari Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Lehtonen Santeri Johannes Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Leino Anna Maria Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Leinonen Kaarle Viljami Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Leiskamo Leo Pekka Taneli Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Leivisk√§ Oona Krista Juliaana Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Lemstr√∂m Viivi Utbildningsprogrammet f√∂r elektronik och eletroteknik (110)
Lepp√§ Aino-Maija Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Lepp√§nen Juho Tapani Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Lepp√§ranta Katja Mari Hannele Maisema-arkkitehtuurin koulutusohjelma (195)
Lepp√§salo Niklas Matias Kone- ja rakennustekniikka (132)
Leskinen Lauri Tapani Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Lev√§niemi Antti Eemeli Kone- ja rakennustekniikka (132)
Liesi√∂ Panu Tapio Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Liimatainen Lassi Sakari Kone- ja rakennustekniikka (132)
Liimatainen Mikael Lunga Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Lilja Ilari Markus Antero Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Liljestr√∂m Touko Matias Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Lind Jasu Julius Petteri Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Lindberg Daniel Jan Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Linder Anton Benjamin Utbildningsprogrammet f√∂r maskin- och byggnadsteknik (132)
Lindgren Matias Erik Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Lindholm Assi Elisabet Annika Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Lindholm Elias Kaisla Henrik Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Lindholm Simo Waltteri Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Lindholm Tuomas Harri Ilari Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Lindroos Leo Lars Kone- ja rakennustekniikka (132)
Lindstedt Arthur Utbildningsprogrammet f√∂r produktionsekonomi (135)
Lindstr√∂m Iisa Alina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Linkoaho Otto Matias Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Lipponen Leevi Oskari Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Littunen Jussi-Oskari Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Liukkonen Janne Timo Antero Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Lius Visa Neero Kasimir Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Lohi Jalmari Eelis Daniel Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Lohi Pauli Johannes Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Lopatinski Vladimir Kone- ja rakennustekniikka (132)
Lopperi Timo Anton Kone- ja rakennustekniikka (132)
Lumio Niklas Patrik Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Lundell Mika Teemu Taneli Kone- ja rakennustekniikka (132)
Lundsten Miriam Helen Utbildningsprogrammet f√∂r automations- och informationsteknologi (116)
Luomaniemi Rasmus Petteri Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Luostarinen Miina Justiina Sofia Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Luostarinen Niko Petteri Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Luoto Elias Rikhard Maisema-arkkitehtuurin koulutusohjelma (195)
Lusa Jari Anttoni Jeremias Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Luukinen Mikko Samuli Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Luukkanen Saana Viola Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Mahnala Joonatan Kone- ja rakennustekniikka (132)
Majuri Arttu Johannes Kone- ja rakennustekniikka (132)
Makkonen Henri Kristian Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Makkonen Laura Julia Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Malassu Ilkka Jalmari Johannes Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Manner Teemu Ilari Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Mara Jani Petteri Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Markkola Joel Thor Olavi Kone- ja rakennustekniikka (132)
Martikainen Mika Johannes Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Martikainen Valtteri Julius Kone- ja rakennustekniikka (132)
Martti Alvar Alfred Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Marttila Anna Eleonoora Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Marttila Kati Susanna Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Marttila Valtteri Kustaa Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Matikainen Henni Hannele Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Matilainen Noora Maria Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Matilainen Olli Elmeri Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Matintalo Antti Joonas Petteri Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Mattsson Anton Leino Henrikki Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Meder Melina Anjelica Christine Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Meder Melissa Janine Alexandra Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Meht√§l√§ Nelli Miriam Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Melander Marika Iida Marjatta Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Mella Antti Johannes Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Mentu Simo Santeri Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Merivaara Arto Olavi Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Merkurjev Mihail Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Mervaala Anna Laura Mervaala Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Meski Tony Paul Christian Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Mets√§koivu Katja Mari Helena Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Mets√§l√§ Riku Eemeli Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Mets√§m√§ki Henrik Matti Antero Kone- ja rakennustekniikka (132)
Miettinen Aleksi Asko Kone- ja rakennustekniikka (132)
Miettinen Antti Juho Antero Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Miettinen Jaana Johanna Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Miettinen Sauli Antti Aleksi Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Mikkola Risto Mikael Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Mikkonen Kaapo Tapani Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Mikola Ida Rosaliina Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Mohn Carl-Johan Erik Utbildningsprogrammet f√∂r automations- och informationsteknologi (116)
Moisala Janne Mikael Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Mononen Mikko Juhani Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Mononen Ville Samuli Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Morander Frans Herman Kone- ja rakennustekniikka (132)
Morikawa Merit Eiko Julia Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Multia Evgen Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Muraja Simo Santeri Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Murtom√§ki Pietari Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Mustonen Miika Oskari Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Mustonen Neea Utbildningsprogrammet f√∂r bioinformationsteknologie (113)
Mutanen Juho Eemeli Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Mykk√§nen Anssi Jaakko Herman Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Mykk√§nen Minja Lauriina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
M√ľller Ella Maria Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Myllyl√§ Juha Antero Kone- ja rakennustekniikka (132)
Myllym√§ki Leena Vilhelmiina Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Myll√§rinen Janne Ilmari Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Myll√§rinen Riikka Elina Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Myrttinen Esa Maino Verneri Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Mytty Annamaaria Kerttuli Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
My√∂h√§nen Lauri Aleksi Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
M√§enp√§√§ Roni Markus Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
M√§kel√§ Atte Touko Sakari Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
M√§kel√§ Tommi Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
M√§kinen Akseli Tuomas Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
M√§kinen Anssi Antero Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
M√§kinen Emma Laura Henriikka Kone- ja rakennustekniikka (132)
M√§kinen Henrik Alexander Christian Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
M√§kinen Hilda Anniina Felicia Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
M√§kinen Joonas Samuli Johannes Kone- ja rakennustekniikka (132)
M√§kip√§√§ Antti Juhani Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
M√§klin Pia Ella Elisabeth Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
M√§lk√∂nen Juuso Alvar Sakari Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
M√§nnist√∂ Elias Mikael Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
M√§√§tt√§ Markus Aleksi Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Naderahmadi Rahim Kone- ja rakennustekniikka (132)
Niemel√§ Antti Erkki Ilkka Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Niemel√§ Laura Riitta Katriina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Niemikaija Pasi Petteri Kone- ja rakennustekniikka (132)
Nieminen Antti-Juho Ilmari Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Nieminen Nico Marek Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
Nieminen Pertti Armas Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Niinivirta Toni Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Nikkanen Tomi Matias Kone- ja rakennustekniikka (132)
Nikkinen Niklas Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Nissinen Joel Aki Petteri Kone- ja rakennustekniikka (132)
Niutanen Vili-Valtteri Topias Kone- ja rakennustekniikka (132)
Nokkala Markus Mikko Tapio Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Nokkonen Anni Vilhelmiina Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Norberg Ada Sofia Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Nousiainen Lauri Jukka Antton Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Nousiainen Riikka Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Nummi P√§ivi Anneli Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Nupponen Antti Petteri Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Nurkkala Juho Petter Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Nurmi Anna-Maria Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Nurmio Heidi Kristina Maisema-arkkitehtuurin koulutusohjelma (195)
Nuutinen Elisa Mari Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Nuutinen Joonas Petteri Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Nuuttila Iida Maria Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Nwoko Charles Nnamdi Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Nyberg Tony Vincent Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Nyholm Lauri Sakari Kone- ja rakennustekniikka (132)
N√§rekorpi Anton Sakari Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
N√§rhi Jussi Hermanni Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
OConnor Aleksi Mikael Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Ohrank√§mmen Tero Nikolai Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Oikarinen Matias Aleksanteri Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Oikarinen Teemu Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Oinonen Niko Petteri Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Oja Jani Utbildningsprogrammet f√∂r elektronik och eletroteknik (110)
Oja Vili Oskari Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Ojamo Jaakko pellervo Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Ojanen Johannes Eero Valtteri Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Oksanen Jere Johannes Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Oksman Aapo Elmeri Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Ollila Jaakko Hermanni Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Ollus Henrik Karl Oskar Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Ollus Patrik Utbildningsprogrammet f√∂r teknisk fysik och matematik (120)
Pajari Saija Maaria Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Pajunen Lauros Anton Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Pallas Mikael Kone- ja rakennustekniikka (132)
Paltta Emilia Magdalena Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Panula Jussi seppo matias Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Paronen Anton Lauri Mikael Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Partanen Akseli Kangas Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Partanen Milla Maria Kone- ja rakennustekniikka (132)
Parviainen Jarno Tapani Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Parviainen Laura Karoliina Kone- ja rakennustekniikka (132)
Paulam√§ki Henri Mikael Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Pehto Erkka Anton Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Pelkonen Otso Ville Julius Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Peltohaka Patrik Johannes Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Peltokangas Milla Marjaana Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Peltola Eetu Elmeri Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Pennanen Juha-Matti Antero Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Pensasm√§ki Hannu Petteri Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Penttala Teemu Tapani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Penttinen Jussi Pentti Johannes Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Penttinen Kristian Juhani Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Penttinen Roosa Anniina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Perola Eero Olavi Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Pesola Toni Juho Tapani Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Pesonen Mikko Ilmari Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Pettinen Jeremias Jalmari Jormanpoika Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Peuhkuri Saara Emilia Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Peuralinna Joonas Ville Valtteri Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Pietarila Kim Sebastian Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
Pietarinen Veli-Heikki Petteri Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Pietik√§inen Paavo-Oskari Kone- ja rakennustekniikka (132)
Pihl Oskari Jeremias Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Pikkarainen Petra Sini Tuulia Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Pirckl√©n Rico Asser Kone- ja rakennustekniikka (132)
Piril√§ Jussi Artturi Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Pirsto Ville Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Pitk√§nen Pyry Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Pitk√§niemi Sami Sebastian Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Pohjalainen Mikko Martti Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Pohjola Anni Sisko Susanna Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Poppius Silva Daniela Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
Poutsalo Santeri Mikael Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Pouttu Mari Eveliina Kone- ja rakennustekniikka (132)
Pulkkinen Joel Hugo Kalevi Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Pulkkinen Juuso Oskari Johannes Kone- ja rakennustekniikka (132)
Pulkkinen Tuomas Aleksi Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Pulko Valeryia Kone- ja rakennustekniikka (132)
Purkunen Aleksi Mikael Kone- ja rakennustekniikka (132)
Puska Annaleena Elisabet Maisema-arkkitehtuurin koulutusohjelma (195)
Pyh√§ranta Tuomas Toivo Kristian Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Pyrh√∂nen Jan-Kristian Kone- ja rakennustekniikka (132)
Pyrr√∂ Pasi Antero Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
P√§lli Samu-Ville Kristian Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
P√§√§kk√∂nen Roope Julius Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
P√∂yhi√§ Sakari Pyry Antti Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
P√∂yry Matias Petteri Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Qvisen Jami Kristian Kone- ja rakennustekniikka (132)
Rahnasto Johanna Raakel Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Raitanen Pinja Maria Evelina Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Rajaniemi Niko Markus Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Rale Michael Alexander Utbildningsprogrammet f√∂r datateknik (105)
Rannisto Meeri Kanerva Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Ranta Anton iisakki Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Ranta Pauli Oskari Kone- ja rakennustekniikka (132)
Rantala Miia Maria Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Rantanen Johanna Terhi Maria Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Rantanen Tuomas Waltteri Kone- ja rakennustekniikka (132)
Rantataro Jarkko Samuel Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Rask Nicole Louise Utbildningsprogrammet f√∂r bioinformationsteknologie (113)
Rauhala Santeri Rasmus Gustav Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Rauko Eveliina Amanda Kone- ja rakennustekniikka (132)
Raunio Teo Kristian Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Rauramo Olli Lauri Ilmari Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Rauta Roope Valtteri Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Rautaharju Mikko Juha Kone- ja rakennustekniikka (132)
Rautanen Lauri Aleksi Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Reg√•rdh Jens Utbilningsprogrammet f√∂r arkitektur (190)
Reippainen Ville Pauli Vesanpoika Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Rekonen Tuomas Tapani Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Rekonen Veera Elina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Renkonen Elina Marianne Maisema-arkkitehtuurin koulutusohjelma (195)
Ridanp√§√§ Kaisa Eveliina Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Riihim√§ki Anna Eveliina Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Riihim√§ki Valter Sebastian Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Riihinen Saga Edit Elisabet Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Riikonen Juhani Antti Akseli Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Rikberg Heidi Kristina Maria Utbildningsprogrammet f√∂r den byggda milj√∂n (167)
Rinne Juho Akusti Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Rinne Rasmus Oliver Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
Rinne Tommi Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Rissanen Anni Pauliina Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Rissanen Jasper Artturi Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Rissanen Valtteri Mikael Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Ristiluoma Aapo Taavetti Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Roimu Jori Oskari Kone- ja rakennustekniikka (132)
Roos Adrian Utbildningsprogrammet f√∂r automations- och informationsteknologi (116)
Roth Niklas Oliver Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Ruohola Anssi Rasmus Samuel Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Ruohom√§ki Anton Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Ruohonen Severi Nooa Nikolai Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Ruokonen Lauri Edel Tapani Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Ruonala Matias Herman Samuli Kone- ja rakennustekniikka (132)
Ruoslahti Teemu Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Ruuhij√§rvi Joonas Aleksi Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Ruuth Ida Anniina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Ryts√∂l√§ Ella Vilhelmiina Maisema-arkkitehtuurin koulutusohjelma (195)
Ryypp√∂ Vappu Elisa Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
R√§is√§nen Mikko Henrik Kone- ja rakennustekniikka (132)
R√§ty Eero-Pekka Johannes Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
R√∂nn Kristian Viljam Utbildningsprogrammet f√∂r energi- och milj√∂teknik (168)
R√∂nnskog Johan Antti Erik Utbildningsprogrammet f√∂r energi- och milj√∂teknik (168)
Saaranto Alina Edit Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Saarela Joonas Juuso Kristian Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Saarela Lassi Veerti Oskari Kone- ja rakennustekniikka (132)
Saarela Lauri Matti Juhani Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Saarela Oliver Jerry Nicholas Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Saarenmaa Miro Olavi Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Saari Andreas Ilari Petrus Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Saari Micke William Kone- ja rakennustekniikka (132)
Saari Titta Marika Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Saarikivi Tero  Tapani Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Saarikko Heidi-Henrietta Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Saarinen Niko Olavi Kone- ja rakennustekniikka (132)
Saarinen Nora Emilia Johanna Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Saarinen Tapio Oskari Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Saarinen Tommi Tapani Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Sadinm√§ki Jukka Mikael Kone- ja rakennustekniikka (132)
Sahiluoma Patrik Saku Aleksi Kone- ja rakennustekniikka (132)
Sakari Anna Lotta Emilia Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Saksi Henri Juhani Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Salervo Mikko Matias Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Salmenkyl√§ Jaakko Matias Eemeli Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Salminen Arttu Viljam Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Salo Mikko Artturi Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Salonen Joel Jalmari Kone- ja rakennustekniikka (132)
Salonen Walto Oskari Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Salovaara Salla Marjatta Maisema-arkkitehtuurin koulutusohjelma (195)
Samotoilov Marko Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Santikko Santeri Pekka Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Saranp√§√§ Jani Henri Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Sarantola Tuuli Helena Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Sarimo Simo Kustaa Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Savilampi Anssi Sameli Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Savolainen Helmi Emilia Amanda Kone- ja rakennustekniikka (132)
Savolainen Kirsi Pauliina Kone- ja rakennustekniikka (132)
Schauman Sonja Sophie Utbildningsprogrammet f√∂r teknisk fysik och matematik (120)
Sederholm Linda Paulina Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
Selk√§maa Roosa Helena Kone- ja rakennustekniikka (132)
Sepp√§l√§ Pyry Tapio Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Sepp√§l√§ Veera Maria Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Sepp√§l√§inen Lauri Sakari Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Seraste Erkka Oskari Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Shan Yuanqi Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Sihvonen Maija Emilia Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Sihvonen Tomi Tapani Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Siikasmaa Viivi Saana Sofia Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Siitonen Petteri Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Silfverberg Eero Axel Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Silfverberg Emmi Maria Kone- ja rakennustekniikka (132)
Siltala Henri Oiva Tapio Kone- ja rakennustekniikka (132)
Silvennoinen Tommi Johannes Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Simolin Sampo August Kone- ja rakennustekniikka (132)
Sinisalo Iiro Aleksi Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Sinkkonen Ilkka Juhana Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Sinkkonen Ville Petteri Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Sippo Siiri Lilly Eliina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Sir√©n Ville Ilmari Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Sivaro Niklas Alexander Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Sj√∂gren Sauli Reino Matias Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Skogstr√∂m Joonas Mikael Kone- ja rakennustekniikka (132)
Skorin Serge Kone- ja rakennustekniikka (132)
Smirnov Pavel Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Snicker V√§in√∂ ilmari Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Snirvi Juho Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Soikkeli Johannes Sulo Elias Kone- ja rakennustekniikka (132)
Soinio Tuomas Verneri Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Solvin Kevin Alexander Utbildningsprogrammet f√∂r automations- och informationsteknologi (116)
Song Timo Zihe Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Soultanaev Robert Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Stenius Henrik Andreas Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Stenman Joona Aleksi Kone- ja rakennustekniikka (132)
Stigzelius Oscar Utbildningsprogrammet f√∂r automations- och informationsteknologi (116)
Stigzelius Victor Utbildningsprogrammet f√∂r maskin- och byggnadsteknik (132)
Streng Tony Jan Anders Utbildningsprogrammet f√∂r bioinformationsteknologie (113)
Str√∂mberg Laura Linnea Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
St√•hlstr√∂m Matias Johan Sebastian Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Suhonen Janne Petteri Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Sundstr√∂m Linus Vilhelm Utbildningsprogrammet f√∂r automations- och informationsteknologi (116)
Suntio Teemu Taneli Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Suokannas Leo Johannes Kone- ja rakennustekniikka (132)
Suomala Alex Juho Robert Kone- ja rakennustekniikka (132)
Suomela Miia Pauliina Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Suominen Marika Sofia Kone- ja rakennustekniikka (132)
Suominen Mikke Tapio Kone- ja rakennustekniikka (132)
Suontausta Tatu Sakari Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Surakka Hannu Antero Kone- ja rakennustekniikka (132)
Sutela Sakari Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Suurn√§kki Petri Matti Tapani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Suutarinen Sofia Kaisa Maria Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Syd√§nmaanlakka Henri Matti Tapio Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
S√§il√§ Pyry Viljami Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
S√§is√§ Sakari Johannes Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
S√§rkel√§ Jari Oskari Matias Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
S√§rkk√§l√§ Mikke Julius Santeri Kone- ja rakennustekniikka (132)
S√∂derstr√∂m Panu Kasper Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Taari Iina Aurora Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Taarna Miio Jouni Ilmari Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Taipale Tuomas Markku Mikael Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Takala Oskari Jukanpoika Kone- ja rakennustekniikka (132)
Takko Tuomas Hermanni Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Tamminen Juho Aleksi Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Tamminen Toni Petteri Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Tang Kaman Janika Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Tanila Tuomo Juhani Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Tapio Ossi Veli Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Tarpila Leo Ilmari Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Taskula Sampo Severi Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Tayar Georges Markus Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Tengstr√∂m Mette Teresia Utbildningsprogrammet f√∂r bioinformationsteknologie (113)
Tenhunen Antti Samuli Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Tenhunen Terhi Tuulikki Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Tervo Antti Petteri Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Thor-Touch Henri Loran Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Tiainen Matias Juha Antero Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Tielinen Ilari Johannes Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Tiilikainen Aapo Akseli Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Tiitinen Joel Anthon Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Timonen Juho Heikki Tapio Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Tissari Tuomas Olavi Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Tiusanen Pavel Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Toimela Tuomas Olavi Kone- ja rakennustekniikka (132)
Toivainen Elias Aleksanteri Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Toivonen Jere Joonatan Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Toivonen Kirsi-Marja Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Tolonen Romi Katarina Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Tolppanen Mila Emilia Maisema-arkkitehtuurin koulutusohjelma (195)
Tommiska Pihla Sointu Marjatta Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Toroi Sofia Utbildningsprogrammet f√∂r kemi-, bio- och materialteknik (166)
Tran Viet Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Tuohino Mikko Tapani Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Tuomala Lari-Matti Antero Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Tuomela Tuukka Jussinpoika Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Tuomi Verneri Pentti Severi Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Tuominen Lari Toni Ilmari Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Turhanen Tomas Joonatan Kone- ja rakennustekniikka (132)
Turkulainen Esa Valtteri Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Turpeinen Aleksi Eemeli Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Turppo Ville Oskari Edvard Kone- ja rakennustekniikka (132)
Turunen Henni Maaria Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Tyrkk√∂ Markus Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
T√∂rm√§nen Janne Juhani Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Uimonen Tuukka Taneli Kone- ja rakennustekniikka (132)
Ulmanen Joonas Samuli Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Uosukainen Tuukka Perttu Juhana Kone- ja rakennustekniikka (132)
Urho Jaakko Antero Kone- ja rakennustekniikka (132)
Utriainen Katja Marjaana Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Uusi-√Ąij√∂ Vilma Aurora Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Uusitalo Tuomo Elias Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Uuspelto Joonatan Timo Juhani Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Vaherkoski Reko Mikael Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Vahteristo Stella Paula Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Vainio Juha Tapio Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Vainio Ville Juhani Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Vainionp√§√§ Alpo Juho Matias Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Vaitomaa Aaro Martin Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Valkeavirta Leevi Matias Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Valtonen Luukas Valentin Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Vanhanen Hanni Annina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Vanhanen Miika Pekka Hermanni Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Vanhanen Ville-Eemeli Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Varonen Konsta Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Vartiainen Eero Vilhelmi Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Vartiainen Pekka Veikko Ilmari Kone- ja rakennustekniikka (132)
Vaskikari Valtteri Elias Aleksander Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Veikkanen Eetu Tapio Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Veniniemi Aaron Mathias Oscar Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Ventin Alex Andreas Utbildningsprogrammet f√∂r den byggda milj√∂n (167)
Verho Jarna Elina Kone- ja rakennustekniikka (132)
Verkkoper√§ Tomi Petteri Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Vesala Emmi Fanny Maria Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Vidjeskog Martin Erik Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Vienamo Aapo Eemeli Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Vihanninjoki Vesa Johannes Kone- ja rakennustekniikka (132)
Viita-aho Pyry Verneri Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Viitala Ari Matti Tapio Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Viitam√§ki Aino Elina Kone- ja rakennustekniikka (132)
Viitanen Elis Kalle Valtteri Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Vikkula Salla Helena Johanna Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Vikstr√∂m Ilmari Mikael Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Vilhomaa Tuomas Ensio Kone- ja rakennustekniikka (132)
Viljavuori Lauri Henrik Kone- ja rakennustekniikka (132)
Vilkki Eetu Santeri Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Vilkki Miro Patrick Ariel Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Vilmi Emmi Karoliina Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Virkkunen Julia Anniina Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Virolainen Susanna Hannele Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
Virtanen Antti Juhani Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Virtanen Samuli Pertti Edvin Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Virtanen Timo Aleksi Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Visuri Kerkko Anton Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Viteli Laura Marianna Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Voipio Eeva Elisa Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Von Hellens Otto Alexander Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Von Konow Arla Elina Aurora Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Von Numers Claes Alexander Utbildningsprogrammet f√∂r automations- och informationsteknologi (116)
Von Zweygbergk Robert Henrik Sebastian Utbildningsprogrammet f√∂r elektronik och eletroteknik (110)
Vuorela Lassi Oskari Rakennettu ymp√§rist√∂ (167)
Vuorenlehto Mika Markus Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Vuori Ilkka Juhani Automaatio- ja informaatioteknologia (116)
Vuorimaa Anna Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Vuorinen Iiro Akseli Kone- ja rakennustekniikka (132)
Vuorte Maisa Ilona Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
V√§h√§m√§ki Esko Samueli Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
V√§lilehto Joona Juhani Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
V√§lim√§ki Nea Sara Sofia Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
V√§√§t√§inen Katri Emilia Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Wahlroos Valtteri Samuli Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Wallenius Cecilia Laura Sofia Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Wasastjerna Heidi Maria Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Wegelius Noora Anna Eveliina Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Wessman Riku Matti Mikael Tietotekniikan koulutusohjelma (105)
Westberg Philip Utbildningsprogrammet f√∂r maskin- och byggnadsteknik (132)
Westerlund Wili Waltteri Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Wiik Santeri Matias Teknillisen fysiikan ja matematiikan koulutusohjelma (120)
Wil√©n Katri Elina Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)
Wilkman Markus Alexander Utbildningsprogrammet f√∂r teknisk fysik och matematik (120)
Willman Matti Aulis Oskari Kone- ja rakennustekniikka (132)
Wilppu Ulla Reetta Bioinformaatioteknologian koulutusohjelma (113)
Xin Guanyu Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Yli-Kuivila Samu Juhani Kone- ja rakennustekniikka (132)
Yli-Niemi Markus Sakari Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
Yliheljo √Čmil Olof Ferdinand Utbildningsprogrammet f√∂r energi- och milj√∂teknik (168)
Yrj√§n√§ Erik Samuel Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Yrttimaa Tuukka Viljami Tuotantotalouden koulutusohjelma (135)
Zhuang Siyan Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
Zilliacus Erik Utbildningsprogrammet f√∂r automations- och informationsteknologi (116)
√Ökerblom Benjamin Aaro Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
√Ąrm√§nen Joni Juhani Energia- ja ymp√§rist√∂tekniikka (168)
√Ą√§ril√§ Sonja Emilia Arkkitehtuurin koulutusohjelma (190)
√Ėsterbacka Matias Jani Johannes Elektroniikan ja s√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (110)
√Ėz Melike Kemian-, bio- ja materiaalitekniikka (166)


Lappeenrannan teknillinen yliopisto


Nimi Koulutusohjelma / Opintosuunta


Aalto Henri Markus Tapio S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Aartoaho Eerika Inkeri Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Ahlstr√∂m Neea Kaarina Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Ainola Anna Kaarina Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Al-Fairs Ali Faisal Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Ala-Ilom√§ki Konsta Johannes Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Ala-M√§yry Elina Kaarina Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Alanen Atte Petteri Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Apajalahti Ilmari Aaro Olavi S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Aspegren Sami Petteri Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Berg Oskar Edvin Johannes Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Borg Annika Jasmin Eveliina Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Bruk Leo Oskar Elias Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Eerola Kristian Jussi Oskari S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Haapalainen Samuli Tuomas Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Hakala Eko-Valtteri Jannenpoika S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Hakkarainen Janika Irmeli Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Halme Kasper Johan Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Harju Teemu Samuli Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Hassinen Hanna Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Heikura Matti Urho Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Heikura Mikko Antero Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Helynranta Viola Alice Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Henriksson Nico Anton Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Hepo-oja Lotta Amanda Jasmine Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Hiidenheimo Juhana Aukusti Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Hiidenkari Heimo Erik Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Hirvonen Heikki Sakari Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Hokkanen Mitja Kristian Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Holttinen Otso Jooseppi Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Horppu Julia Josefiina Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Hovio Ulrika Marie Linnea Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Huhtala Johanna Anneli Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Hulkko Jarkko Jussi Olavi S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Hulkkonen Joona Tapani S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Huovinen Oskari Mikael Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Husu Satu Marja Tuulia Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Hytti Sara Julia Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
H√§kkinen Assi Johanna Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
H√§m√§l√§inen Olli Ensio Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
H√§rk√∂nen Henrik Tapani Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
H√§rk√∂nen Pekka Ensio S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Ik√§heimonen Simo juho tapani Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Innanen Tuija Enni Alina Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Issakainen Heini Riikka Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Jaakamo Noora Emilia Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Jalovaara Riku Waltteri Aleksanteri Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Jantunen Atte Eevert Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Jeskanen Miisamari Helena Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Jokelainen Artturi Nikolai Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Junter Einari Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Junttila Johanna Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Juntunen Tuomas Aleksi Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
J√§rvinen Sampo Kalevi Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Kainulainen Markus Petteri Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Kakko Kalle Kasperi Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Kallasvaara Sampsa Taneli Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Kallstr√∂m Noora Marika Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Kangas Juho Oskari S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Kangasmaa Otto Werneri Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Kankaanp√§√§ Santeri Johannes Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Kapanen Mikko Ernest S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Karhinen Ville Samuli Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Karhu Teemu Lasse Kalevi Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Karhunen Joonas Juhani Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Kari Aino Johanna Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Karttunen Janne Aulis Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Karttunen Miska Aleksi Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Kauppi Janne Tapani S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Kautonen Tatu Markus Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Ketonen Sami Matti Mikael Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Kettunen Juho Eemeli Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Kivim√§ki Ella Johanna Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Klaper Juha Valtteri Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Kohvakka Johannes Pekka Jalmari Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Kolehmainen Juulia Anni Marita Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Kolehmainen Mikko Johannes S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Koponen Nina Riikka Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Korhola Annuriikka Sofia S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Korhonen Mari Anette Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Korhonen Visa Herman S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Kortelainen Jouni Eero Petter S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Koskinen Miika Johannes Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Kosunen Jere Oskari Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Kovalainen Janne Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Krutsin Janne Markku Aleksi Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Kuittinen Harri Olavi Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Kukkonen Ville Pekka Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Kylm√§l√§ Markus-Mikko Antero Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Kyt√∂ Mikko Matias Konetekniikan koulutusohjelma (330)
K√§lv√§l√§ Sara Susanne Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
K√§sn√§nen Saku Pauli Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
K√∂ykk√§ Kaisa Ellen Elisabeth Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Laamanen Saara Eveliina Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Laatunen Janne Aleksi Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Lahtinen Joel Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Lahtinen Miikka Aimo Petteri Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Laine Saku S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Laitinen Bea Cecilia Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Lampinen Millatuulia Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Lappalainen Niko Martti Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Lee Hong Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Lehikoinen Anna Janita Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Lehtonen Samu Juhani Rafael Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Leinonen Minna Kaarina Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Leinonen Tuomas Antero Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Leppioja Markus Petteri Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Lepp√§nen Toni Juhani Aleksanteri Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Leskinen Henri Matias S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Liesola Erik Topias Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Liimatainen Jutta Emilia Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Lind Juri Leevi Joakim Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Loponen Riku Pauli Eemeli S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Luikko Anna Alexandra Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Lukka Juho Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Lund Hannu Erkki Einari Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Luomalahti Akseli Aukusti Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Luukkainen Roope Kasper Ensio Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Luukkanen Lauri Ville Tapio Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Luusua Anton Otto Willehard Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Lyytinen Simo Petteri Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
L√§hteenm√§ki Santeri Mikko Ensio Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
L√§nsman Ol√°-Mihkku Konetekniikan koulutusohjelma (330)
L√∂nnblad Miika Aleksi Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Manninen Eemeli Mikael Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Manninen Jaakko Samuel Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Manninen Laura Vilma Marika Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Mattila Niko Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Miettinen Samu Mikael Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Miettinen Touko Tapani Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Mikonsaari Topias Antti Petteri Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Mont√©n Niko Juhani Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Mutanen Otto Ilmari Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
M√§kel√§ Hannes Daniel Konetekniikan koulutusohjelma (330)
M√§kel√§ Janne Matti Kalevi Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
M√§kel√§ Mikael Tuomas Juhani Konetekniikan koulutusohjelma (330)
M√§kel√§ Tea Anneli Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
M√§kel√§inen Mikko Matti Herman Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
M√§kinen Jeremias Tapio Martin Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
M√§ntyniemi Teemu Mikael Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Natunen Aarni Toivo Ferdinand Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Nevalainen Toni Antero S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Niemel√§ Oona Eveliina Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Niskanen Samuel Aarno Kalevi Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Niukkanen Jan Anton Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Nurmi Pyry Johannes Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Nurmi Tuomas Markku Antero Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Nyk√§nen Jonni Eetu Santeri Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Nylund Jere Justus Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Nyyss√∂nen Kim Robert Mikael S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
N√§√§t√§nen Tuukka Hermanni Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Oinonen Olli Aukusti Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Ojala Ilari Samuli Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Ojala Matilda Kaarina Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Oksala Jemina Tanita Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Oksman Krista Suvi Tuulia Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Ollikainen Henna Maarit Emilia Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Orava Heta Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Ottelin Ville Ilmari Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Paarma Lasse Henrik Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Palo Jenni Maaria Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Partinen Simo Pekka Samuli Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Partio Meliina Sarlotta Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Partti Ari Erik Sakari Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Partti Jere Akseli Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Parvikoski Mikael Pekka Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Peltonen Jarkko Antero S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Peltoniemi Julia Josefiina S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Perttil√§ Juuso Rikhard Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Pesonen Ville Pietari Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Pietik√§inen Mikko Sulho Matias Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Pihlaja Joni Markus Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Pihlaja Lauri Valtteri Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Piironen Samu Joonas Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Piispa Mikko Tuomas Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Pirinen Paavo Petteri S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Pirinen Petteri Jaakko Martti Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Pitk√§nen Atte Mikael Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Pitk√§nen Hanna Karoliina Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Pohja Eveliina Arja Susanna Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Puhakka Antti Olavi Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Pussinen Mikko Aarre Aleksi Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Pussinen Miro Aleksi Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Putkonen Atte Eino Antero S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Puumalainen Rene Petteri Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
P√∂ll√§nen Joni Juhani Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Raassina Joonas Petri Johan Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Raatikainen Mika-Matti Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Rantanen Aleksi Mikko Juhani Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Rantanen Jussi Ville Valtteri Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Ratala Otto Aleksanteri Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Rauhanen Niilo Sakari Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Rautio Viivi Amanda Josefiina Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Reitti Jenny Linnea Inkeri Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Repo Jaakko Samuli Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Reponen Jaakko-Petteri Johannes S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Reponen Tuomo Tapani Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Rikka Joel August Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Rintam√§ki Emilia Elisabeth Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Ristim√§ki Ville-Veikko Johannes Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Ristola Arttu-Eerik Ilmari Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Ritala Mikko Samuli Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Roivainen Ilona Kristiina Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Roponen Arto Jarmo Juhani Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Ruohola Pia Annina Ilona Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Ruusunen Sanna-Reetta Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Ryh√§nen Sanni Impi Helene Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Ryymin Kalle Aleksi Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
R√§ty Kasperi Aleksi Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Saarentola Tomi Pekka Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Saastamoinen Heidi Emilia Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Saastamoinen Tony Jalmari Tapio Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Saine Risto Jussi William Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Salin Satu Ada Emilia Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Sallinen Timo Juhani S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Salminen Jyri Joonas S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Salminen Otto Sebastian S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Salminen Taina Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Salmio Teemu Olavi Valtteri Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Saloj√§rvi Aleksi Oskari Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Salonen Olli Einari Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Saukonoja Henna Marianne Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Savolainen Olli-Pekka Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Savolainen Pyry Kasimir Ristonpoika Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Seilonen Topi Olavi Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Seitomaa Teemu Seppo Olavi Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Sihvonen Joel Juhani Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Siipola Teemu Aleksi Kristian Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Siitonen Samuli Ville Eemeli Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Simola Aleksi Santeri S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Simola Anton Onni Oliver Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Simula Tuomas Oskari Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Sipari Atte Mikko Tapio Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Sj√∂blom Erno Einari Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Smolander Riku Petteri S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Sokka Mika Simo Ensio Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Sommarberg Mikael Sebastian Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Sorri Jenni Ida Susanna Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Sorvari Samu Sebastian Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Suhonen Hanna Anneli Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Suikula Joonas Tapani S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Suninen Henri Juhani Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Suolanen Julius Antti Olavi Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Suortti Topias Juho Tapani Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Suuronen Otto Matias Eemeli S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Talvela Matti Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Tanska Anniina Viktoria Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Tanskanen Samu Juhani S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Tenhunen Tiia Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Tiainen Henri Johan Sebastian Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Tiainen Otto Tapio Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Tiili Ville-Veikko Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Tilli Joni Olavi Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Timonen Jaakko Tapani Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Timonen Pasi Ilmari Oskari Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Toivanen Rasmus Mikko Hermanni Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Tolvanen Satu Eeva Irene Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Torkki Anna Katariina Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Toroskainen Tatu Ensio Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Tourula Matias Oskari Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Tuominen Oskari Aarne Mikael Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Turkia Esa Eino Ilmari S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Turkia Riku Tapio Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Tuure Juho Oskari Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
Tynkkynen Teemu Mikael Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
T√∂rm√§ Iiro Tuomas Vihtori Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Uronen Sami Henrik Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Uusitalo Elisa Emmi Johanna Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Vainio Aleksi Matias Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Vaitiniemi Roosa Maria Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Valaja Anna Josefiina Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Valkonen Miska Mikael Viljami Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Vanhala Mikael Tuomas Juhani Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Vartiainen Vesa-Matti Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
Vaskinen Samuli Johannes Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Veijalainen Juhani Eerik Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Vesalainen Samuli Ville Juhani Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Vesanen Saku Kalevi Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Viitala Anni Matilda Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (346)
Virtanen Heikki Johannes Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Von Rentzell Christoph Henry Sebastian Konetekniikan koulutusohjelma (330)
Voutilainen Rauli Henrik Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Vuorinen Juho Eerik Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)
Vuorisalo Tilda Sofia Energiatekniikan koulutusohjelma (345)
V√§is√§nen Ville Jonas Oskar Tietotekniikan koulutusohjelma (305)
Wallenius Antti Johan S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (310)
Wuoristo Olli-Pekka Tapio Kemiantekniikan koulutusohjelma (350)
√Öberg Arimo Konetekniikan koulutusohjelma (330)
√Ökerlind Antti Petteri Konetekniikan koulutusohjelma (330)
√Ėversti Kimi Kasperi Tuotantotalouden koulutusohjelma (335)


Oulun yliopisto


Nimi Koulutusohjelma / Opintosuunta


Aalto Lauri Tapani Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Afflekt Arttu Nicholas Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Ainali Antti Samuli Johannes Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Aitto-oja Joni Antti Petteri Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Alaraasakka Aleksandra Kaarina Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Alaruikka Tiina Riitta Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Alatalo Toni Juhani Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Arpi Juho Henrik Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Aurio Lasse Valtteri Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Butiaev Aleksandr Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Dahlstr√∂m Atte Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Ervasti Henri Kristian S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Finnil√§ Markus Aleksi Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Haapakoski Kimmo Tapani Ferdinand Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Haapaniemi Antti Kalevi S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Haapasalo Olli Juho Mikael Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Haarala Vilma Maria Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Hakoniemi Teemu Matias Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Hallikainen Topi Matias Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Halttu Maiju Katariina Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Hamppi Jouni Kristian Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Hamshar Babak Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Hamshar Ramin Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Hast Essi Alisa Marianne Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Haverinen Lauri Aleksi Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Heikkil√§ Aapo Santeri S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Heikkil√§ Anu Maarita Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Heikkil√§ Joona Anton Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Heikkinen Juho Oskari Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Heikkinen Mikael Juha Aleksander Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Heinonen Otto Samuli Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Heiskanen Eveliina Ida Maria Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Helakorpi Hannu Petteri Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Helminen Jussi Tapani Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Hentil√§ Meeri Katariina Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Hepo-oja Antti Markus S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Hepola Joonas Eemeli Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Hietala Noora Karoliina Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Hiltunen Mikko Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Himanen Meri-Tuuli Helena Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Hintsala Marisa P√§ivikki Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Hintukainen Santeri Matti S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Hirvasniemi Sonja Suvi Katriina Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Hirvijoki Tuomas Timo Juhani Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Hjelt Hertta Liisa Talvikki Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Holma Tuomo Markus Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Holmberg Tuomas Kristian S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Holopainen Katja Kristiina Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Honkalampi Mikko Juhanpoika Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Honkanen Markus Joel Henrik Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Huhta Juho Petteri Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Huhta Samu Rasmus Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Hukkanen Katri Eveliina Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Hurskainen Eira Sarlotta Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Huttu Joonas Aleksi Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Huumonen Lauri Pauli Henrikki Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Huusko Eetu Valtteri Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Huusko Lauri Antero Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Huusko Sampsa Paulus Tuukka Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
H√§kkinen Jari Eino Olavi Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
H√§kkinen Jyri Henrik Konetekniikan koulutusohjelma (430)
H√§m√§l√§inen Joona Markus Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
H√§rk√∂nen Toni Juhani Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
H√§tinen Otto Sampo Aleksi Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
H√∂ls√§ Aapo Sakari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Ide Akio Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Ihalainen Ville Joonas S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Ik√§heimo Jaakko Oskari Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Illikainen Elina Johanna Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Illikainen Kaisa Emilia Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Immonen Sonja Elina Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Immonen Tapio Juhani S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Impi√∂ Niklas Impi√∂ Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Iso-Koivisto Mari Krista S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Isoaho Rasmus Eemeli Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Isoherranen Henri Oskari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Isola Anna Maaria Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Isopahkala Anssi Nikolas Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Isopoussu Aleksi Pentti Johan Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
It√§kare Ossi Olavi Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Jaakkola Juha-Matti Samuel Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Jauhiainen Riikka Viliina Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Joensuu Antti Kalevi Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Jokela Erik Rikhard Mikael Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Jokela Hanna Katariina Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Jokela Reetta Elina Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Jokim√§ki Jaakko Lauri Matias Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Jokiniemi Ville Samuli Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Junttila Markus Tapani Mikael S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Juntunen Lauri Taneli Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Jylh√§ Mikko Eevert Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Jyrkinen Matilda Sanni Pauliina Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Kaan Kimmo Aatu Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Kaitala Emilia Anniina Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Kaksonen Joonas Heikki Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Kallinen Jonna Satu Helena Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Kalliokoski Juho Samuli Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Kangas Oskari Antero Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Kangas Perttu Mikael S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Kankaanp√§√§ Jori Jarno S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Kantia Mirja Marjut Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Karhukorpi Tomi Matias Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Kari Iida-Marja Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Karjalainen Leevi Ilmari S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Karjalainen Tommi Juho Miikkael Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Karjula Iiro Henrikki Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Karsikas Samuli Johannes Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Karttunen Peetu Elias S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Kauppinen Laura Pauliina Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Kein√§nen Eero Juhani Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Kek√§l√§inen Simo-Pekka Juhani Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Kemppainen Juho Henrik Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Kemppainen Juuso Verneri Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Kemppainen Tapio Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Ker√§nen Jussi Pekka Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Ker√§nen Martti Antero Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Kettunen Jalmari Erkki Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Kimpim√§ki Santtu Nestori Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Kinnunen Jami Samuli S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Kinnunen Lotta Eveliina Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Kituniemi Jussi Kristian S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Kiviniemi Henri Matias Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Kiviranta Kirsikka Elisa Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Koivum√§ki Otto Oskari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Koivuranta Jouko Olavi Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Koivusaari Marko Antti Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Kokko Aleksi Kalervo Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Kokkonen Juho Kustaa Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Komulainen Timo Antti Johannes Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Konttaj√§rvi Tuomas Aleksanteri Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Korhonen Arttu Tapio S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Korhonen Tomi Ilkka Aleksi Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Korpiluoma Outi Katariina Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Korri Juho-Pekka Kristian Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Korteniemi Viljami Matias Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Koski Antti Markus S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Koski-V√§h√§l√§ Joni Henrik Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Kosonen Juho Henrik Olavi Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Kotaj√§rvi Ville Valtteri Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Kristo Joona Edvard Matias Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Kronqvist Joel Timonpoika Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Kuismin Pyry Niklas Juhani Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Kujala Panu-Petteri Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Kujala Peetu Santeri S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Kupari Niko Matias Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Kurikkala Jenna Annika Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Kurkinen Niko Joel Henrik Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Kuronen Veli Verneri S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
K√§hk√∂nen Tuomas Mikael S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
K√§rki Jenni Elina Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
K√§rkk√§inen Antti Tapani Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
K√§rkk√§inen Lauri Jaakko Valtteri Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
K√∂rkk√∂ Samuli Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Lahdenper√§ Miikka Petter S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Lahtela Janne Juhana Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Laine Kaarlo Alexi Kalervo Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Laitinen Jani Juhani S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Lammert Laura Jean Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Larionova Jaana Katariina Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Latypova Renata Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Laukka Eetu Valtteri Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Laukkanen Janne Samuli Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Laurila Elias Petteri Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Laurila Henry Anton Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Laurila Mikko Erkki Juhani Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Laurila Pauliina Emilia Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Lauronen Ville Hermanni Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Lehtinen Jaakko Tony Oskari Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Lehtiranta Reetta Elli Maria Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Lehtisalo Timo Sakari Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Lehtisalo Valtteri Vesa Juhani S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Lehto Mikko Niko Tapio Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Lehtonen Petri Tapani Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Lehtovirta Jussi Severi Samuel Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Leinonen Miika Jyri Matias Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Leinonen Niko Petteri Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Lepp√§nen Jesse Petteri Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Lepp√§nen Tiia Maaria Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Lerssi Henri Matias S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Lesonen Antti-Jussi S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Levi√§kangas Aleksi Juhani Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Liias Niko Jussi Petteri Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Liljeblad Nina Emilia Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Lindell Antti Oskari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Lindholm Maria Susanna Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Linnam√§ki Ilkka Tapio Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Liste Petri Antero Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Liuski Teemu Oskari S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Loukamo Vikki Johannes Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Loukola Tuuli Josefiina Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Lukkari Antti Matias S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Lukkarinen Petri Esa Matias S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Luomala Joni-Petteri Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
L√•ng Tapio Antero S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
L√§ms√§ Kalle Eerik Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
L√∂pp√∂nen Olli Petteri Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
L√∂ytynoja Miika Petteri S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Maijala Anni Maria Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Malinen Andreas Jukka Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Malinen Valtteri Matias Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Manninen Kati Kristiina Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Martin Saara Margareta Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Mattila Jesse Mikael Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Meht√§l√§ Samuel Jaakko Viljami S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Meisalmi Anssi Artturi Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Merano Mika Markus Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Mett√§l√§ Joni Mikael Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Miettinen Ira Saramaria Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Mikkola Taneli Juho Olavi Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Minkkinen Markus Eerik Antero Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Moilanen Salla Katri Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Moisanen Saara Anna Elina Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Moisanen Teemu Jani Petteri S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Mustakangas Juho Risto Johannes Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Mustonen Laura Maria Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Mutanen Markus Juhani Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
M√§enp√§√§ Karoliina Hannele Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
M√§kel√§ Mikko Ensio Konetekniikan koulutusohjelma (430)
M√§kel√§ Sampo Pekka Taneli Konetekniikan koulutusohjelma (430)
M√§k√§r√§inen Henry Robert Konetekniikan koulutusohjelma (430)
M√§nnikk√∂ Antti Lauri Matias Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
M√§nnist√∂ Johanna Katariina Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
M√§ntypuro Lauri Antti Oskari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
M√§√§tt√§ Joel Kristian Konetekniikan koulutusohjelma (430)
M√§√§tt√§ Joonas Valtteri Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
M√§√§tt√§ Jukka Pekka Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
M√§√§tt√§ Jussi Pekka Aleksi Konetekniikan koulutusohjelma (430)
M√§√§tt√§ Konsta Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Naalisvaara Mikko Valdemar Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Niemi Jan Kristian Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Nieminen Teemu Mikael Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Niskala Miro Sebastian S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Niskanen Tuomas Tapio Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Nissinen Aino Elina Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Nokia Jani Eero Valtteri Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Norman Kimi Arvo Joonas Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Nuottaj√§rvi Peetu Patrik Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Nyk√§nen Kaarlo Erkki Einar Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Oikarinen Eeri Antero Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Ojala Eetu Seppo Tapani Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Ojala Henri Olavi Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Ojala Juho Matias Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Ojala Karri Juho Jalmari Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Ojala Lauri Kristian Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Ojaniemi Ville Jeremias Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Ollikainen Joni Samuli Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Ollila Jutta Annika Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Paalanen Jere Matias Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Paavola Eero Juho Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Pajukko Juuso Petteri Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Parkkila Juha Tapani Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Parkkonen Mikko Samuli Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Partanen Anssi Olavi S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Paukkeri Antti Juhani S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Pauna Tommi Joonas Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Peippo Netta Annukka Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Pelli Ari Ilmari Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Pelto-Korpi Juha Viljami Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Pensas Sakari Johannes Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Perunka Joonas Leo Oskari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Per√§ Tuomo Markus Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Pesonen Henri Oskar Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Pesonen Ville Petteri S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Pet√§j√§j√§rvi Aila Mirjami S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Peura Heidi Susanna Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Piekkari Katri Ursula Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Pienimaa Tuulikki Eveliina Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Pietik√§inen Niko Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Pietil√§ Anna Helena Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Pietil√§ Heidi Kristiina Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Pietil√§ Roope Elias Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Piril√§ Sampo Olavi Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Pirinen Kari Antti Juhani Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Pitz√©n Henri Olavi Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Piuva Anna Aleksiina Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Plosila Pekka Matias Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Pohjonen Olli Sakari Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Pohjonen Sinna Saana-Elina Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Postila Aleksi Ilmari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Pulkkinen Joonas Lauri-Henrik Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Puranen Eetu Tapani Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Putila Ville Pekka Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Pyykk√∂nen Risto-Matti Tapani Konetekniikan koulutusohjelma (430)
P√•tt Henry Julius Utbildningsprogrammet f√∂r maskinteknik (430)
P√§tsi Heikki Nestori Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
P√∂yht√§ri Sonja Amanda Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
P√∂yry Konsta Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Raiko Anni Tuulia Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Rajala Roope Olavi Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Rankinen Jari Niko Anttoni Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Rantala Hannu Matti Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Rantala Paavo Juhani Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Rantamaa Linda Ida Maarit S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Rantanen Antti Aleksi Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Rantasuomela Sanna Karoliina Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Rautava Jori-Pekka Kalervo S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Reijonen Miikka Juhani Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Repo Jaakko Veikko Tapani Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Rikula Teemu Mikael S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Rintanen Jaakko aarno oskari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Rissanen Topi Antti Iivari S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Risteel√§ Sofia Henriikka Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Ristimella Eemeli Juhani Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Romppainen Antti Pekka Olavi Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Romppainen Pekka Johannes Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Ronkainen Roni Mikael Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Rontu Laura Tuulia Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Ruism√§ki Ilari Antti Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Rukaj√§rvi Ella Pauliina Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Ruokolainen Olli Aapeli S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Rusanen Tatu Kalle Oskari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
R√•man Juuso Albert Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
R√§in√§ Aapo Jalmari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
R√§is√§nen Juho Oskari Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
R√§ty Aki Ville Kalevi Konetekniikan koulutusohjelma (430)
R√∂nkk√∂ Paavo Taneli Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
R√∂nkk√∂ Sonja Tuulia Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Saarensilta Vili Vesa Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Saari Matti Johannes Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Saari Petrus Henrik Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Saarnio Joona  Christian Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Sabri Omar Ali Sabri Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Salmi Juho Erik Anton S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Salmi Miikka Tuomas Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Salo Hanna Elina Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Salo Sami Pekka Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Salo Sara Maria Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Sanaksenaho Sampsa S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Santahuhta Ville Oskari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Saraj√§rvi Jonne Anton Pertinpoika Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Sariola Benita Janina Christina Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Sarja Henri Eero Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Sarkkinen Antti Aleksi Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Sarste Santeri Topias Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Sassi Mikko Johannes Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Saukkonen Juho Leo Kalervo Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Savikoski Samuel Henrik Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Savola Tero Ilmari Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Savolainen Ville Sakari S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Savunen Teemu Tapio Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Savunen Tuomas Mikael Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Sepp√§nen Jarno Heikki Juhani Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Siipola Sami Otto Sakari Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Simola Henri Kristian Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Simoska Vesa-Matti Nikolai Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Sipil√§ Tuomo Aimo Ensio Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Sipola Juuso Oskari Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Sormunen Jani Juhani S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Sorsa Henri Aukusti Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Sorvisto √Ānde Jonatan Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Soudunsaari Joonas Ahti-Pekka Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Soudunsaari Tuomas Juhana Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Styng Santeri Aleksanteri Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
St√∂ckell Markus Kalervo Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Suhonen Senni Mirjami Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Sulanne Simo S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Sulonen Pietari Otto Viljami Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Suonmaa Paula Irmeli Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Suorsa Pekka Juhani Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Suutarinen Helin√§ Marjatta Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
S√§rkk√§l√§ Miska Anton Vilhelmi Konetekniikan koulutusohjelma (430)
S√∂derlund Teemu Taneli Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
S√∂derstr√∂m Arto Ari Pekka Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
S√∂yrinki Toni Kristian S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Tainio Johanna Maria Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Takkinen Veli-Matti Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Tammisto Tommi Santeri Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Tapaninaho Saija Marika Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Teittinen Sonja Olivia Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Tervonen Jaakko Tapani S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Tiirikka Henrik Antti Ensio Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Toivanen Samuli Petteri Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Toivonen Tino Matias Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Tolonen Toni Joonas Petteri Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Tuomikoski Greeta Maria Arkkitehtuurin koulutusohjelma (490)
Tuoresj√§rvi Tarja Tuulikki Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Turkki Jaakko Jesse Oskari Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Tyni Jesse Mikael Konetekniikan koulutusohjelma (430)
T√§htinen Joni Elmeri Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
T√∂rm√§nen Henri Samuli Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Ukkola Minttu Nea Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Urpilainen Henri Johannes Ymp√§rist√∂tekniikan koulutusohjelma (470)
Urponen Hetastiina Eriika Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Uusim√§ki Eskomatti Valtteri Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Uusim√§ki Minna Maria Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Uusitalo Eeli Artturi Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Vaaramo Lassi Samuli Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Valkonen Jussi Mika Johannes Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Vanhanen Ville Matti Sakari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Vehkaoja Matias Veikko S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Veijola Tommi Esko Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Veikkolainen Paula Aino Elisa Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Vellonen Eemil Juho Alarik Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Vento Teemu Aimo Juhani Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Ven√§l√§inen Tomi Juho Antero S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Vesala Miika Juhana Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Vihel√§ Niko Juhani Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Viholainen Arttu Paavali Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Vinogradov Anton Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Vostrakov Niko Tapani Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Vuokila Olli Ilmari Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Vuolio Tero Timo Artturi Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
V√§is√§nen Henri Aleksi Kristian S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
V√§lkky Timo-Tapani Konetekniikan koulutusohjelma (430)
V√§yrynen Matias Taneli Konetekniikan koulutusohjelma (430)
V√§√§r√§niemi Henri Tapani Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
V√§√§r√§niemi Ky√∂sti Tapani Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Waenerberg Valtteri Petrus S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
Wihersaari Eero Ahti Antero Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Wikst√©n Aapo Viljami Konetekniikan koulutusohjelma (430)
Wil√©n Juhani Eerikki Tietotekniikan koulutusohjelma (405)
Yli-Pyky Jouni Heikki Prosessitekniikan koulutusohjelma (450)
Ylitalo Arttu Johannes Tuotantotalouden koulutusohjelma (435)
Yrj√§n√§ Hannes Viljami S√§hk√∂tekniikan koulutusohjelma (410)
√Ökerlund Dan Mikael Utbildningsprogrammet f√∂r datateknik (405)


Tampereen teknillinen yliopisto


Nimi Koulutusohjelma / Opintosuunta


Aalto Iiro Elias Tietotekniikka (205)
Aarnio Sakari Juho Jaakonpoika Rakennustekniikka (270)
Achr√©n Anne-Mari Teresia Hannele Arkkitehtuuri (290)
Achte Andreas Ilmari Automaatiotekniikka (220)
Ahanen Niilo Aukusti Automaatiotekniikka (220)
Ahlstr√∂m Anton Napoleon Utbildningsprogrammet f√∂r arkitektur (290)
Ahola Jenna Anniina Rakennustekniikka (270)
Ahola Samu Mikael Petteri Tuotantotalous (235)
Ahonen Markus Olavi Arkkitehtuuri (290)
Ahonen Niklas Tapani Automaatiotekniikka (220)
Ahonen Valtteri Villenpoika Rakennustekniikka (270)
Ahovainio Sami Juhi Olavi Tietotekniikka (205)
Ahti Ville Johan Valdemar Teknis-luonnontieteellinen (214)
Ahtiala Riku olavi Automaatiotekniikka (220)
Airaksinen Niina Erika Materiaalitekniikka (260)
Aitalaakso Anniina Essi Emilia Materiaalitekniikka (260)
Aitola Tuomas Lauri Mikael Rakennustekniikka (270)
Ala-Korpi Aarni Mikael Rakennustekniikka (270)
Alhainen Miia Emilia Materiaalitekniikka (260)
Ampio Samu Aarto Automaatiotekniikka (220)
Angervuori Olli Markus Kalevi Tietojohtaminen (206)
Antikainen Aki-Matti S√§hk√∂tekniikka (210)
Anto Sauli Aleksi Tietotekniikka (205)
Anttila Klaus Kristian Tietotekniikka (205)
Anttila Minna Marjaana Konetekniikka (230)
Anttila Tuomas Olli Samuel Konetekniikka (230)
Asikainen Toni Juhani Automaatiotekniikka (220)
Asmala Aleksi Mikael Tietotekniikka (205)
Auvinen Juuso Markus Rakennustekniikka (270)
Brown Cody Teknis-luonnontieteellinen (214)
Burman Heidi Kristiina Tietojohtaminen (206)
Dubrovin Ivan Tietotekniikka (205)
Elo Inkeri Lemmikki Materiaalitekniikka (260)
Enarvi Juuso Erik Rakennustekniikka (270)
En√§suo Lasse Ilmari Teknis-luonnontieteellinen (214)
Eronen Joni Petteri Konetekniikka (230)
Eskelinen Hanna Kaarina Rakennustekniikka (270)
Faler Aleksi Artturi Konetekniikka (230)
Filander Pirkka Petteri Arkkitehtuuri (290)
Fillion Joshua Adam Rakennustekniikka (270)
Forselius Mika Tapio S√§hk√∂tekniikka (210)
Forsman Tommi Valtteri Automaatiotekniikka (220)
Franssila Juha Evert Konetekniikka (230)
Gaubusseau Julien Michel Jean Tietotekniikka (205)
Haakana Jani Petteri Rakennustekniikka (270)
Haakana Jesse Santeri S√§hk√∂tekniikka (210)
Haanp√§√§ Aki Tuomas Bus Tietojohtaminen (206)
Haapala Juho Elias Teknis-luonnontieteellinen (214)
Haapanen Outi Annikki Teknis-luonnontieteellinen (214)
Haara Olli-Pekka Juhani Konetekniikka (230)
Haarala Akseli Matias Biotekniikka (276)
Haavisto Lauri Matias Tietotekniikka (205)
Haavisto Topi Henrikki Tietotekniikka (205)
Hagmark Lars Erik Tuotantotalous (235)
Hakala Kim Markus Tietojohtaminen (206)
Hakala Pinja Karoliina Tuotantotalous (235)
Hakola Anni Kaarina S√§hk√∂tekniikka (210)
Hakom√§ki Eetu Petteri Automaatiotekniikka (220)
Hakulinen Liisa Astrid Emilia Arkkitehtuuri (290)
Halme Joni Mikael Arkkitehtuuri (290)
Halonen Eero Juhani S√§hk√∂tekniikka (210)
Hanhijoki Petra Annika Automaatiotekniikka (220)
Hannu Jussi Petteri Rakennustekniikka (270)
Hannula Ilkka Vertti Materiaalitekniikka (260)
Hannula Martti Verneri Biotekniikka (276)
Harju Suvi Elina Materiaalitekniikka (260)
Hartikainen Jani-Pekka Rakennustekniikka (270)
Hautala Jali Henrik Ensio Materiaalitekniikka (260)
Heikkil√§ Petra Pauliina Konetekniikka (230)
Heikkil√§ Samu Santeri Mikael Rakennustekniikka (270)
Heikkinen Aleksi Tuomas Samuli Materiaalitekniikka (260)
Heikkinen Markus Kristian S√§hk√∂tekniikka (210)
Heikkinen Petri Mikael Konetekniikka (230)
Heimola Joonas Valtteri Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Heininen Antti Otto Juhani Tietojohtaminen (206)
Heino Suvi Helena S√§hk√∂tekniikka (210)
Hein√§nen Eero Eljas Automaatiotekniikka (220)
Heiskala Anni Marleena Biotekniikka (276)
Hekkala Valtteri Johannes Konetekniikka (230)
Helander Iida Matleena Rakennustekniikka (270)
Helenius Kalle Ari Sakari Materiaalitekniikka (260)
Helin Atte Olavi Valtteri Konetekniikka (230)
Heljo Juuso Ville Konetekniikka (230)
Hendunen Aarne Eerik Rakennustekniikka (270)
Hentinen Emilia Kukka Maaria Biotekniikka (276)
Herbst Mathias Michael Arkkitehtuuri (290)
Herrala Frank Tietotekniikka (205)
Herranen Juho Pekka Antero S√§hk√∂tekniikka (210)
Hevonkorpi Teemu Petteri Tuotantotalous (235)
Hietalahti Janne Tapio Arkkitehtuuri (290)
Hintikka Topi Valtteri S√§hk√∂tekniikka (210)
Hirvilahti Arimo Sebastian Konetekniikka (230)
Hirvilammi Manu Antero Tuotantotalous (235)
Hoffr√©n Artturi Eerik Tietojohtaminen (206)
Hokkanen Pasi Mikael S√§hk√∂tekniikka (210)
Hollo Jaakko Aaro Juhani Konetekniikka (230)
Holmala Olli Henrik Oskari Tietotekniikka (205)
Holopainen Marianne Irene Tuotantotalous (235)
Horn Johannes Henry Aleksi Materiaalitekniikka (260)
Huhta Petri Antero Automaatiotekniikka (220)
Huhtala Emma Elina Automaatiotekniikka (220)
Hurmerinta Teemu Antero Materiaalitekniikka (260)
Hurskainen Joonas Pauli Antero Tuotantotalous (235)
Hurskainen Matius Aatu Aukusti S√§hk√∂tekniikka (210)
Hurskainen Miia Orvokki S√§hk√∂tekniikka (210)
Huttunen Jesse Joonas Valtteri Tietotekniikka (205)
Huuskonen Niklas Sakari Tietotekniikka (205)
Hynynen Sanna Eveliina Rakennustekniikka (270)
Hyt√∂nen Noora Susanna Materiaalitekniikka (260)
Hyv√∂nen Maria Johanna Arkkitehtuuri (290)
Hyypp√§ Joel Simeon Biotekniikka (276)
Hyyryl√§inen Alvari Eeropekka Rakennustekniikka (270)
H√§kkinen Heikki Arttu Antero Tietojohtaminen (206)
H√§kkinen Onni-Pekka Anselmi Konetekniikka (230)
H√§kli Martta Ida Emilia Biotekniikka (276)
H√§m√§l√§inen Antti Toivo Johannes Materiaalitekniikka (260)
H√§m√§l√§inen Juho Emil Santeri Rakennustekniikka (270)
H√§m√§l√§inen Miika Jorma Johannes Rakennustekniikka (270)
H√§rk√∂nen Jere Matti Konetekniikka (230)
H√§yrinen Marjaana Jenni Jasmiina S√§hk√∂tekniikka (210)
Ikkel√§-Koski Silja Ilona Arkkitehtuuri (290)
Ilom√§ki Anniina Merituulia Materiaalitekniikka (260)
Ilvonen Tuomas Petteri Tuotantotalous (235)
Immonen Antti Ville Petteri Tuotantotalous (235)
Immonen Mikko Ilmari Automaatiotekniikka (220)
Immonen Ville Valtteri Tuotantotalous (235)
Impi√∂ Mikko Matias S√§hk√∂tekniikka (210)
Intke Katinka Annikki Rakennustekniikka (270)
Iskala Sofia Adelina Rakennustekniikka (270)
Isoaho Aleksi Juho Matias Konetekniikka (230)
Jaatinen Serafiina Ella Sofia Biotekniikka (276)
Jakonen Jere Tapani Rakennustekniikka (270)
Jalonen Tuomas Artturi Konetekniikka (230)
Jantunen Joonas Anton S√§hk√∂tekniikka (210)
Joensuu Aarni Pentti Materiaalitekniikka (260)
Jokela Aleksi Mikael Rakennustekniikka (270)
Jokela Aleksi Mikael Rakennustekniikka (270)
Jokela Iina Marjukka Materiaalitekniikka (260)
Joki Niina Johanna Jasmin S√§hk√∂tekniikka (210)
Jokinen Aleksi Samuel Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Jokinen Elias Markus Konetekniikka (230)
Jokinen Matias Arttu Juhani Biotekniikka (276)
Jokinen Raine Kalevi S√§hk√∂tekniikka (210)
Jormanainen Miikka Juhani Automaatiotekniikka (220)
Jouppi Tapio Kristian Konetekniikka (230)
Junell Anniina Henna Arkkitehtuuri (290)
Jurvanen Tommi Petteri Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Jussila Saku Antero Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Juurinen Kalle Kasperi Tietotekniikka (205)
J√§gerroos Jaakko Johannes Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
J√§nis Matti Oskari Rakennustekniikka (270)
J√§nn√§ri Meeri Johanna Materiaalitekniikka (260)
J√§rvenp√§√§ Kristian Emil Tietotekniikka (205)
J√§rvinen Antti Juhani Teknis-luonnontieteellinen (214)
J√§rvinen Heini Jenny Johanna Materiaalitekniikka (260)
J√§rvinen Matti Samuli Materiaalitekniikka (260)
J√§rvist√∂ Juulia Maria S√§hk√∂tekniikka (210)
J√§√§skel√§inen Antti Juhani Tietojohtaminen (206)
J√§√§skel√§inen Saara Orvokki Rakennustekniikka (270)
Kaaja Elisa Tietojohtaminen (206)
Kaapu Kalle Jalmari Rakennustekniikka (270)
Kaario Salla Inkeri Biotekniikka (276)
Kainulainen Antti Olavi Tietojohtaminen (206)
Kaipainen Jenni Linne Annikki Tuotantotalous (235)
Kaipia Laura Johanna Automaatiotekniikka (220)
Kaipia Perttu Johannes S√§hk√∂tekniikka (210)
Kaittola Tuomas Olli Johannes Tietotekniikka (205)
Kallio Benjamin Mikael S√§hk√∂tekniikka (210)
Kallonen Antti S√§hk√∂tekniikka (210)
Kamula Jami Kristian Tietojohtaminen (206)
Kanerva Eetu Ville Oskari Konetekniikka (230)
Kanerva Viljami Matias Rakennustekniikka (270)
Kangashaka Iida Amanda Rakennustekniikka (270)
Kankaanp√§√§ Jaakko Kalle Iisakki Rakennustekniikka (270)
Kankaanp√§√§ Juho Aukusti Konetekniikka (230)
Kankkunen Timo Mikael S√§hk√∂tekniikka (210)
Kantomaa Petri Juho Artturi Rakennustekniikka (270)
Karasti Ilari Mikael Teknis-luonnontieteellinen (214)
Karelehto Anni Sofia Rakennustekniikka (270)
Karema Viivi Inkeri Biotekniikka (276)
Kari Joonas Petteri S√§hk√∂tekniikka (210)
Kari Matias Pauli Olavi Teknis-luonnontieteellinen (214)
Karlsson Johanna Marianne Biotekniikka (276)
Kartano Miika Santeri Automaatiotekniikka (220)
Karvonen Juha Pietari Konetekniikka (230)
Kasurinen Henri Juhani S√§hk√∂tekniikka (210)
Kauhanen Mikko Veli Tapani S√§hk√∂tekniikka (210)
Keisala Severi Konetekniikka (230)
Keisanen Aino Maija Susanna S√§hk√∂tekniikka (210)
Kekkonen Jere Juhani Rakennustekniikka (270)
Kek√§l√§inen Julius Valtteri Rakennustekniikka (270)
Kemppainen Niina Katariina Rakennustekniikka (270)
Kerttula Santtu Matias S√§hk√∂tekniikka (210)
Keskinen Panu Sakari Teknis-luonnontieteellinen (214)
Keto-Tokoi Joni Juhani Teknis-luonnontieteellinen (214)
Ketola Timo Eero Sakari Rakennustekniikka (270)
Kilpi Jouni Antero Rakennustekniikka (270)
Kilponen Joonas Reino Hermanni Konetekniikka (230)
Kimppa Emmi Amanda Tietojohtaminen (206)
Kinnunen Jenni Maria Arkkitehtuuri (290)
Kinnunen Miko Jami Valtteri Tietojohtaminen (206)
Kirkuki Chia Nuradin Konetekniikka (230)
Kivij√§rvi Juuso Matias S√§hk√∂tekniikka (210)
Kiviluoma Mika Juhani Materiaalitekniikka (260)
Kiviniemi Antti Tommi Ilmari Tuotantotalous (235)
Knuuttila Ulla Katri Rakennustekniikka (270)
Koho Tuukka Timo Johannes Automaatiotekniikka (220)
Kohvakka Heikki Olavi Tietojohtaminen (206)
Koivisto Samuli Mattias Tietotekniikka (205)
Koivukangas Miikka Matias Rakennustekniikka (270)
Koivula Henna Sallamari Materiaalitekniikka (260)
Koivula Jaakko Ilmari Konetekniikka (230)
Koivula Jarno Johannes Automaatiotekniikka (220)
Koivulampi Timo Tapio Teknis-luonnontieteellinen (214)
Koivuniemi Meiju Ilona Materiaalitekniikka (260)
Kokko Henry Antti Kristian S√§hk√∂tekniikka (210)
Kokkonen Turo Santeri Teknis-luonnontieteellinen (214)
Komppa Eelis Verneri Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Kontro Teemu Juho Kristian S√§hk√∂tekniikka (210)
Koponen Mimmi Inkeri Arkkitehtuuri (290)
Korhonen Anna-Katariina Tietojohtaminen (206)
Korhonen Karoliina Maria Amanda Rakennustekniikka (270)
Korhonen Riku Arttu Tietojohtaminen (206)
Korhonen Tuomas Ilmari Rakennustekniikka (270)
Korhonen Ulla Marianne Materiaalitekniikka (260)
Korhonen Vili Samuel Tuotantotalous (235)
Korja Kreta Johanna Tietojohtaminen (206)
Korkee Aleksi Artturi Konetekniikka (230)
Korpela Ellinoora Katariina Tuotantotalous (235)
Korpimaa Mikael Juhani Tietotekniikka (205)
Kortemaa Anniina Roselia Arkkitehtuuri (290)
Korteniemi Topi Yrj√∂ Rakennustekniikka (270)
Kortesniemi Emeliina Maria Rakennustekniikka (270)
Korvenranta Jussi Heikki Oskari Tuotantotalous (235)
Koskela Vesa Tuomas Olavi Konetekniikka (230)
Koskelainen Olli Matias Tietotekniikka (205)
Koski Teemu Kristian Rakennustekniikka (270)
Koski-Tuuri Roni Risto Mikael Arkkitehtuuri (290)
Koskinen Juuso Valdemar Biotekniikka (276)
Kotilainen Marianna Alexandra Arkkitehtuuri (290)
Krekola Jaakko Joonas Tuotantotalous (235)
Kruus Maija Johanna Tuotantotalous (235)
Kuisma Arttu Kalle Arkkitehtuuri (290)
Kuitunen Ilari Matti Eemeli Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Kuitunen Mika Mauri Aleksi Tietotekniikka (205)
Kujala Jani Mikael Rakennustekniikka (270)
Kujala Joonas Valdemar Tuotantotalous (235)
Kujansuu Aregaw Toni Petteri S√§hk√∂tekniikka (210)
Kukkaro Ari Aarne Armas Automaatiotekniikka (220)
Kulju Leevi Henrik S√§hk√∂tekniikka (210)
Kulppi Linnea Arkkitehtuuri (290)
Kumpulainen Jari Matti Aleksi Tuotantotalous (235)
Kuntze Kim Kristian Teknis-luonnontieteellinen (214)
Kuoppala Jeremias Eero Amadeus Automaatiotekniikka (220)
Kuorikoski Kasperi Otto Johan Konetekniikka (230)
Kurki Aaro-Antero Kaaleb Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Kurkilahti Roope Rasmus Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Kuronen Jaakko Antti Elias Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Kurppa Risto Juhani Tuotantotalous (235)
Kurra Hannele Annika Materiaalitekniikka (260)
Kursula Kalle Sakari S√§hk√∂tekniikka (210)
Kurtelius Arttu Veikko Johannes Tuotantotalous (235)
Kuusisto Antti Juhani Viljami S√§hk√∂tekniikka (210)
Kuusisto Juuso Oskari Biotekniikka (276)
Kuusisto Lauri Juhani Rakennustekniikka (270)
K√§hk√∂nen Juha Matti Automaatiotekniikka (220)
K√§rn√§ Juho Edvard Olavi Teknis-luonnontieteellinen (214)
K√§tk√§naho Tuomas Paavo Johannes Tuotantotalous (235)
K√§√§nt√§ Jaakko Antero Tietojohtaminen (206)
K√∂nk√∂ Tatu Veikko Juhani Konetekniikka (230)
K√∂ykk√§ Janne Mikael Rakennustekniikka (270)
Laakkonen Henrik Johannes Konetekniikka (230)
Laakso Henri Mikael S√§hk√∂tekniikka (210)
Laakso Teemu Tapio Tietotekniikka (205)
Laakso Tuomas Evert Automaatiotekniikka (220)
Laaksonen Ilmari Matias Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Laato Miika Juho Markus Tuotantotalous (235)
Lagerbom Tom Markus Mikael Tietotekniikka (205)
Lahti Joonas Tapio Rakennustekniikka (270)
Lahti Liisa Anneli Automaatiotekniikka (220)
Lahtinen Eetu Jussi Petteri Tietotekniikka (205)
Lahtinen Ilmari Juho William Biotekniikka (276)
Laiho Mikko Ilmari Materiaalitekniikka (260)
Laine Henri Juho Matias S√§hk√∂tekniikka (210)
Laine Joni Aleksi Tietotekniikka (205)
Laitam√§ki Jasmin Tii Eliisa Teknis-luonnontieteellinen (214)
Lakaniemi Esa Artturi Tietotekniikka (205)
Lakkisto Pauli Matias Tietojohtaminen (206)
Lamminm√§ki Marko Juhani Konetekniikka (230)
Lamminsalo Atte Aleksanteri S√§hk√∂tekniikka (210)
Lampinen Vili Petteri Rakennustekniikka (270)
Lappalainen Juuso Urho Tuotantotalous (235)
Lappalainen Pyry Mikko Santeri Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Lassila Artturi Mikael Teknis-luonnontieteellinen (214)
Lassila Atte Jimi Aleksi Tietotekniikka (205)
Latva Ville Jalmari S√§hk√∂tekniikka (210)
Laulajainen Samuli Johannes Tietotekniikka (205)
Laurikainen Aleksi Lauri Heikki Automaatiotekniikka (220)
Laurila Joona Olavi Konetekniikka (230)
Lavonen Lars Antti Kristian Automaatiotekniikka (220)
Lehikoinen Joonas Sakari Rakennustekniikka (270)
Lehikoinen Pekka Ilja Samuli Tietojohtaminen (206)
Lehtim√§ki Akseli Juhana S√§hk√∂tekniikka (210)
Lehtim√§ki Maija Eveliina Rakennustekniikka (270)
Lehtinen Marianne Jasmin Rakennustekniikka (270)
Lehtinen Mikko Matias S√§hk√∂tekniikka (210)
Lehtinen Rosa-Maria Arkkitehtuuri (290)
Lehtonen Samuli Johannes Tietotekniikka (205)
Lehtonen Tommi Petteri Tietotekniikka (205)
Leikari Noora Eveliina Hannele Materiaalitekniikka (260)
Leikkonen Markus Tietojohtaminen (206)
Lemberg Lauri Kristian Tuotantotalous (235)
Lempi√§inen Pekka Juhani Tietotekniikka (205)
Lepom√§ki Laura Kaarina Teknis-luonnontieteellinen (214)
Lepp√§korpi Janina Nea Aleksandra Rakennustekniikka (270)
Lepp√§nen Iiro Sakari Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Lepp√§ranta Tanja Maarit Biotekniikka (276)
Leskinen Jon Jetro Olavi Tuotantotalous (235)
Leskinen Perttu Tuotantotalous (235)
Liiri Jere Juhani S√§hk√∂tekniikka (210)
Lindroos Mira Juulia Tietojohtaminen (206)
Lindroos Tatu Rafael Biotekniikka (276)
Linjama Daniel Olavi Tietotekniikka (205)
Lintala Mikko Matti S√§hk√∂tekniikka (210)
Lipping Taavet Tietotekniikka (205)
Liuska Perttu Johannes Biotekniikka (276)
Lohilahti Laura-Sofia Aleksandria Konetekniikka (230)
Louhola Jesse Aleksi Konetekniikka (230)
Lounakoski Mauno Sakari Rakennustekniikka (270)
Lujala Teppo Sakari Konetekniikka (230)
Lukkala Anna Reetta Tietojohtaminen (206)
Luomi Mikko Albert Johannes Konetekniikka (230)
Luosa Iikka Pellervo Biotekniikka (276)
Luotolampi Anna Elisabeth Arkkitehtuuri (290)
Luukkonen Oula Eerik Biotekniikka (276)
Malam√§ki Mervi Satu Anneli S√§hk√∂tekniikka (210)
Malinen Pekka Henrik Tietotekniikka (205)
Malm Anna Elisa Johanna S√§hk√∂tekniikka (210)
Manninen Annakatri Helene Automaatiotekniikka (220)
Manninen Lauri Aleksi Tietotekniikka (205)
Marishina Anna Tietotekniikka (205)
Markkanen Jani Samuel Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Martikainen Aleksi Olavi Tietotekniikka (205)
Martiskainen Simo Johannes Automaatiotekniikka (220)
Maskonen Juuso Akseli Konetekniikka (230)
Matikainen Tomi Petteri Rakennustekniikka (270)
Mattila Juho-Pekka Eeronpoika S√§hk√∂tekniikka (210)
Mattila Laura Fanny Tuotantotalous (235)
Merikivi Antti Aleksi Tuotantotalous (235)
Meskanen Harri Kalervo Konetekniikka (230)
Mets√§l√§ Miika Oskari Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Michelsson Tomi Kim Sebastian Tuotantotalous (235)
Miettinen Jere Pekka Oskari S√§hk√∂tekniikka (210)
Mikkil√§ Pekka Oskari Tuotantotalous (235)
Mikkola Eelis Rafael Tietotekniikka (205)
Mikkonen Teemu Samuli Tietojohtaminen (206)
Mikkonen Tommi Joel Oskari Teknis-luonnontieteellinen (214)
Moilanen Markus Hannu Tapani S√§hk√∂tekniikka (210)
Monnonen Risto Oskari Tuotantotalous (235)
Mulari Leo Olavi Materiaalitekniikka (260)
Myller Ida Maria Tietojohtaminen (206)
Myllym√§ki Mikael Erkki Johannes S√§hk√∂tekniikka (210)
Myyry Miikka Matias Tietojohtaminen (206)
M√§enp√§√§ Jukka Ilari Rakennustekniikka (270)
M√§enp√§√§ Katja Mari Tietotekniikka (205)
M√§enp√§√§ Pekka Aleksi Automaatiotekniikka (220)
M√§h√∂nen Emmi Helena Kaarina Materiaalitekniikka (260)
M√§kel√§ Aki Hermanni Materiaalitekniikka (260)
M√§kel√§ Anu Henrika Biotekniikka (276)
M√§kel√§ Emma Matilda Teknis-luonnontieteellinen (214)
M√§kel√§ Janne Markus Rakennustekniikka (270)
M√§kel√§ Lassi Juhani Materiaalitekniikka (260)
M√§kinen Aleksi Matias S√§hk√∂tekniikka (210)
M√§kinen Lassi Peter Tuotantotalous (235)
M√§kinen Ossi Valtteri S√§hk√∂tekniikka (210)
M√§kinen Sami Pekka Tietotekniikka (205)
M√§kiniemi Johanna Eveliina Teknis-luonnontieteellinen (214)
M√§ntynen Leo Juhani Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
M√§ntysaari Lauri Aleksanteri Tietojohtaminen (206)
M√§√§tt√§ Samuli Matias Tietojohtaminen (206)
M√∂ls√§ Jaakko Erik Biotekniikka (276)
Naddaf Nikta Biotekniikka (276)
Narjus Noomi Nelli Arkkitehtuuri (290)
Naskali Valtteri Mikko August Tietojohtaminen (206)
Naukkarinen Anni Kerttu P√§ivyt Materiaalitekniikka (260)
Nazarko Natalia Rakennustekniikka (270)
Nest Niklas Sebastian Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Neuman Alex Johannes Tietotekniikka (205)
Nevalainen Sauli Henrik Tietotekniikka (205)
Nguyen Thanh Ngoc Thuy Tietojohtaminen (206)
Niemel√§ Eemi Otto Sakari Konetekniikka (230)
Niemel√§ Tomi Valtteri S√§hk√∂tekniikka (210)
Niemi Anna Kaisa Helena S√§hk√∂tekniikka (210)
Niemi Juko Pekko Kustaa S√§hk√∂tekniikka (210)
Nieminen Iisak Daniel S√§hk√∂tekniikka (210)
Nieminen Samuel Juho Tobias Utbildningsprogrammet f√∂r maskinteknik (230)
Nieminen Viktor Leo Kustaa Rakennustekniikka (270)
Niiles Arttu Eerik Tietojohtaminen (206)
Niiranen Henni Charlotta Tietojohtaminen (206)
Nikkil√§ Aleksi Alfred Automaatiotekniikka (220)
Nikula Jonas Michael S√§hk√∂tekniikka (210)
Nikula Tommi Juhani Tietotekniikka (205)
Nikulainen Ville Markunpoika Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Niskala Jaakko S√§hk√∂tekniikka (210)
Niskanen Antti Yrj√∂ Mikael Biotekniikka (276)
Niskanen Mikko Ilmari S√§hk√∂tekniikka (210)
Nopanen Jarkko Santeri Automaatiotekniikka (220)
Nousiainen Antti Tapani Rakennustekniikka (270)
Noutia Jemina Ida Rakennustekniikka (270)
Nummelin Toni Mikael Konetekniikka (230)
Nuotio Tuure Vihtori S√§hk√∂tekniikka (210)
Nuuttila Markus Harri Kristian Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Nyk√§nen Janne Eetu Viljami Tietotekniikka (205)
Nyk√§nen Juuso Johannes Teknis-luonnontieteellinen (214)
Nyrhil√§ Ville Jaakko Tietotekniikka (205)
N√§tkin Reetta Emilia Biotekniikka (276)
Ohtonen Antti Oskari S√§hk√∂tekniikka (210)
Oikkonen Pauli Kimmo Johannes S√§hk√∂tekniikka (210)
Ojaluoma Katja Leea Hannele Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Ollikainen Katri Johanna Tietojohtaminen (206)
Ollikka Juho Tapio Konetekniikka (230)
Ollila Tommi Lauri Matias Tietojohtaminen (206)
Onnela Nona Hanna-Maria Tuotantotalous (235)
Ovaska Sipi Kalle Jeremias Tietotekniikka (205)
Paasisalo Olli-pekka Materiaalitekniikka (260)
Paju Arttu Patrik Tietotekniikka (205)
Pajuluoma Olli-Petteri Tietotekniikka (205)
Pajunen Jenna Katariina Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Pakarinen Lotta Karoliina Arkkitehtuuri (290)
Pakarinen Tomppa Oskari S√§hk√∂tekniikka (210)
Palinper√§ Mikael Olavi Materiaalitekniikka (260)
Palokunnas Piia Pauliina Materiaalitekniikka (260)
Palovuori Tiina Kaarina Biotekniikka (276)
Panula Iiris Tuulia Arkkitehtuuri (290)
Panula V√§nni Valentin S√§hk√∂tekniikka (210)
Parkkinen Ville Oskari Teknis-luonnontieteellinen (214)
Parkkonen Antti Sami Iivari Automaatiotekniikka (220)
Parviainen Tommi Eemeli Biotekniikka (276)
Pekkanen Teemu Samuli S√§hk√∂tekniikka (210)
Peltokangas Jere Juhani Automaatiotekniikka (220)
Peltokorpi Lotta Anna Pauliina Arkkitehtuuri (290)
Peltola Eelis Tapani Konetekniikka (230)
Peltola Joona Kristian Teknis-luonnontieteellinen (214)
Peltola Paavo Kalle Ilmari Materiaalitekniikka (260)
Peltomaa Aleksi Elias Rakennustekniikka (270)
Peltonen Leo Materiaalitekniikka (260)
Peltonen Veera Aurora Materiaalitekniikka (260)
Penttala Atte Mikael Automaatiotekniikka (220)
Penttil√§ Eetu Henrik Johannes Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Per√§korpi Ville Markus Rakennustekniikka (270)
Pettinen Henri Aleksi Automaatiotekniikka (220)
Pietil√§ Sini Ida Elina Biotekniikka (276)
Pigg Julius Jalmari Automaatiotekniikka (220)
Pigg Valtteri Samuli Tietotekniikka (205)
Piipponen Meri Serena Arkkitehtuuri (290)
Pirkola Juha-Matti Automaatiotekniikka (220)
Pirttilahti Noora Emilia Tietotekniikka (205)
Pirttiniemi Juho Matti Kustaa Rakennustekniikka (270)
Pitk√§nen Ville Valtteri Rakennustekniikka (270)
Piuhola Olli Ilmari Tietotekniikka (205)
Pohja Niko Oskari Rakennustekniikka (270)
Pohjalainen Saara Marianne Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Poloj√§rvi Juhana Veikko Aleksi Rakennustekniikka (270)
Poranen Tuomas Henri Kullervo Rakennustekniikka (270)
Potinkara Iida Katariina Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Poussa Anni-Lotta Aleksandra Materiaalitekniikka (260)
Poutamo Juho santeri Tietojohtaminen (206)
Poutanen Hanna Marja Ilona Rakennustekniikka (270)
Poutanen Joona Otto Aapeli Tietojohtaminen (206)
Priia Tuula Ilona Konetekniikka (230)
Pullinen Maria Kristiina Teknis-luonnontieteellinen (214)
Puranen Antti Juho Samuli S√§hk√∂tekniikka (210)
Puukka Miro Kristian Teknis-luonnontieteellinen (214)
Pynn√∂nen Antti Ilmari S√§hk√∂tekniikka (210)
P√§iv√§rinne Samu Petteri Tietojohtaminen (206)
P√∂s√∂ Petteri Aukusti Teknis-luonnontieteellinen (214)
P√∂yt√§niemi Teemu Taneli S√§hk√∂tekniikka (210)
Raami Lassi Juhani Materiaalitekniikka (260)
Raami Niko Valtteri Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Raassina Teemu Matias Teknis-luonnontieteellinen (214)
Raiskila Konsta Tapio Tietotekniikka (205)
Raitala Suvi-Tuulia Onerva Tietojohtaminen (206)
Raivio Leevi Tuomas Automaatiotekniikka (220)
Rajam√§ki Janne Jouko Materiaalitekniikka (260)
Rajam√§ki Riku Petteri Tuotantotalous (235)
Rankinen Martti Sakari Johannes Tietojohtaminen (206)
Ranta Ilmari Juho Johannes Rakennustekniikka (270)
Ranta Noora Maria Teknis-luonnontieteellinen (214)
Ranta-aho Arno Johannes Tietotekniikka (205)
Rantala Heikki Johannes Tietojohtaminen (206)
Rantanen Otto Antti Tapio S√§hk√∂tekniikka (210)
Rapatti Aura Vilma Tuulia Tietojohtaminen (206)
Rapatti Toni Antero Tietotekniikka (205)
Rasanen Lassi Antero S√§hk√∂tekniikka (210)
Rasila Valtteri Lassi Oskari Tietotekniikka (205)
Rasinm√§ki Tommi Kristian Tietojohtaminen (206)
Ratilainen Anna Sofia Biotekniikka (276)
Raudaskoski Sakari Ossian Automaatiotekniikka (220)
Reinikainen Tiina Maria Helena Teknis-luonnontieteellinen (214)
Rekil√§ Essi Emilia Rakennustekniikka (270)
Riihim√§ki Turo Julius Konetekniikka (230)
Rimmi Matias askonpoika Konetekniikka (230)
Rimpil√§inen Nelly Natalia Biotekniikka (276)
Rinne Janne Mauno Iisakki Materiaalitekniikka (260)
Rinne Tuomo Eerikki Automaatiotekniikka (220)
Rinta-Filppula Jaakko Taavetti Tietotekniikka (205)
Rintala Veikko Kustaa Samuel Tuotantotalous (235)
Rintanen Ossi Matias Tietojohtaminen (206)
Risikko Kimmo Pekka Tapani Tuotantotalous (235)
Rissanen Jarkko Veikko Viljami Rakennustekniikka (270)
Ritosalo Rudi Emil Tietotekniikka (205)
Riuttala Oskari Matias Automaatiotekniikka (220)
Roitto Julia Johanna Josefiina Tuotantotalous (235)
Ronkainen Joel Eemil Materiaalitekniikka (260)
Roponen Jaakko Eemeli Tuotantotalous (235)
Rouhiainen Heidi Carita S√§hk√∂tekniikka (210)
Ruonavaara Henna Riikka Maria Tietotekniikka (205)
Ruuska Perttu Pietari Artonpoika Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Ruusu Tuomas Janne Jalmari Automaatiotekniikka (220)
Ruutikainen Osku Olli Rakennustekniikka (270)
Ry√∂ti Markus Samuli Automaatiotekniikka (220)
R√§s√§nen Ilari Johannes Automaatiotekniikka (220)
R√§s√§nen Juho Mikko S√§hk√∂tekniikka (210)
R√∂mp√∂tti Mika Riku Paavo Teknis-luonnontieteellinen (214)
Saarela Ruska Riina-Mari Biotekniikka (276)
Saarim√§ki Daniel Juha Olavi Teknis-luonnontieteellinen (214)
Saarim√§ki Jukka Matias Konetekniikka (230)
Saastamoinen Vertti Eemeli Tuotantotalous (235)
Saikkonen Juuso Anttoni Tietojohtaminen (206)
Sainio Joose Valtteri Tietotekniikka (205)
Sainio Olli Sakari Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Salli Eetu Samuli Tietojohtaminen (206)
Salli Miki Petri Rakennustekniikka (270)
Sallomy Sampsa Sebastian Konetekniikka (230)
Salmela Lauri Olavi Teknis-luonnontieteellinen (214)
Salmensuu Aleksi Mikael Tuotantotalous (235)
Salmi Aleksi Olavi S√§hk√∂tekniikka (210)
Salmi Sanni Maaria Arkkitehtuuri (290)
Salminen Arttu Valtteri Tuotantotalous (235)
Salminen Ella Maria Cecilia Arkkitehtuuri (290)
Salminen Janne Ilmari Automaatiotekniikka (220)
Salminen Jarno Veikka Konetekniikka (230)
Salminen Karoliina Suvi Maria Tuotantotalous (235)
Salminen Matti Johannes Rakennustekniikka (270)
Salminen Tuomas Mikael Tuotantotalous (235)
Salo Eero Tapio Automaatiotekniikka (220)
Salonen Nonna Pauliina Arkkitehtuuri (290)
Salonen Teemu Petteri Rakennustekniikka (270)
Salovaara Anna-Kaisa Johanna Rakennustekniikka (270)
Santala Eerik Eero Eemeli Tietojohtaminen (206)
Sar√©n Kim Aatu Mikael Tietotekniikka (205)
Saura Vili Jaakko Tietotekniikka (205)
Savelius Aleksi Samuel Automaatiotekniikka (220)
Savolainen Eetu Pekka Tuotantotalous (235)
Savolainen Iida Maria Tietojohtaminen (206)
Savolainen Lauri Santeri S√§hk√∂tekniikka (210)
Schulman Henry Matias Tietotekniikka (205)
Selk√§inaho Sami Markus Rakennustekniikka (270)
Sepponen Tomi Eerikki Konetekniikka (230)
Sepp√§ Anna Elina Materiaalitekniikka (260)
Sepp√§ Kristiina Tuulia Materiaalitekniikka (260)
Sepp√§l√§ Jani Johannes S√§hk√∂tekniikka (210)
Shajarian Shayan Tietotekniikka (205)
Sievi-Korte Samuli Petteri S√§hk√∂tekniikka (210)
Siev√§nen Santeri Markus Rakennustekniikka (270)
Sihvonen Riikka Katariina Arkkitehtuuri (290)
Siitama Eetu Miska Kustaa Rakennustekniikka (270)
Sillanp√§√§ Jani Petteri Rakennustekniikka (270)
Sillanp√§√§ Teemu Tapani Rakennustekniikka (270)
Sillman Kim Kristian S√§hk√∂tekniikka (210)
Silvonen Ville Valtteri Teknis-luonnontieteellinen (214)
Sipil√§ Jussi Topi Valtteri S√§hk√∂tekniikka (210)
Sipponen Ida Maria Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Sirola Noora Eveliina Tuotantotalous (235)
Sj√∂berg Henri Johannes Tietotekniikka (205)
Sj√∂ros Miikka Matias Konetekniikka (230)
Sola Olli Johannes S√§hk√∂tekniikka (210)
Solja Lauri Johannes Tietojohtaminen (206)
Soukola Saara Kaarina Biotekniikka (276)
Stolt Timo Aarre Uolevi Teknis-luonnontieteellinen (214)
Strander Timo Tapani Tuotantotalous (235)
Strandman Ville Jalmari Tuotantotalous (235)
St√•hlberg Kalle Veli Valtteri Materiaalitekniikka (260)
Sukanen Heidi Jannika Arkkitehtuuri (290)
Sulkava Miska Jani Kalevi Biotekniikka (276)
Suomala Sofia Mirka Eveliina Teknis-luonnontieteellinen (214)
Suomalainen Tommi Veikko Tapani Materiaalitekniikka (260)
Suominen Miska Santeri Esanpoika Rakennustekniikka (270)
Suominen Olli Mikael S√§hk√∂tekniikka (210)
Suontaka Tatu Valtteri Tietojohtaminen (206)
Supponen Essi Judith Biotekniikka (276)
Syrj√§kari Suvianna Olivia Tuotantotalous (235)
Syrj√§l√§ Aino Emilia Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
S√§√§tel√§ Jutta Elli Annukka Konetekniikka (230)
S√∂derqvist Samuel Christian Biotekniikka (276)
Taalamo Teemu Antero Juhani Biotekniikka (276)
Taimela Johannes Juhaninpoika Konetekniikka (230)
Tainio Jenna Marjaana Biotekniikka (276)
Takala Eetu Juho Johannes S√§hk√∂tekniikka (210)
Takala Lauri Ilari Konetekniikka (230)
Takalo Juhani Kristian S√§hk√∂tekniikka (210)
Talarmo Henrik Ilari Tietotekniikka (205)
Talvio Emilia Annukka Materiaalitekniikka (260)
Tamminen Lauri Matti Ilmari Konetekniikka (230)
Tauriainen Pekka Matias Tuotantotalous (235)
Taussi Heidi Claudia Vivian Automaatiotekniikka (220)
Tervo Aleksi Tuomas Valtteri S√§hk√∂tekniikka (210)
Tervonen Erkki Aleksi S√§hk√∂tekniikka (210)
Tiitola Mikko Antero Materiaalitekniikka (260)
Tiittanen Antti Tuomas Rakennustekniikka (270)
Tikka Juuso Pietari Konetekniikka (230)
Tikkanen Tatu Johannes Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Timonen Joel Aleksi Kasimir Materiaalitekniikka (260)
Tiusanen Arttu Heikki Ensio Automaatiotekniikka (220)
Tiuttu Emilia Annika Tuotantotalous (235)
Toikka Tauno Konetekniikka (230)
Toivonen Alma Emilia Biotekniikka (276)
Toivonen Tuomas Mikael Tietotekniikka (205)
Toivonen Vili Valtteri S√§hk√∂tekniikka (210)
Tolvanen Kristiina Marjanne Tietojohtaminen (206)
Tomperi Niklas Martti S√§hk√∂tekniikka (210)
Tuhkanen Tuomas Antti Juhana Konetekniikka (230)
Tuhola Matti Tapio Heikki Tietotekniikka (205)
Tuohimaa Lauri Johannes Antinpoika Rakennustekniikka (270)
Tuominen Annika Arkkitehtuuri (290)
Tuominen Jasmin Ira Alexandra Konetekniikka (230)
Tuoresj√§rvi Timo Tapio Materiaalitekniikka (260)
Turja Konsta Jaakko Viljami S√§hk√∂tekniikka (210)
Turunen Erkka Juhani Tietojohtaminen (206)
Turunen Juulia Maria Materiaalitekniikka (260)
Turunen Meri Linnea S√§hk√∂tekniikka (210)
Tyynel√§ Nella Riikka Susanna Materiaalitekniikka (260)
T√∂yryl√§ Jon Markus Teknis-luonnontieteellinen (214)
Uimonen Tuukka Henrikki S√§hk√∂tekniikka (210)
Uimonen Veli-Kalle Matias Tietotekniikka (205)
Ulmanen Minttu-Nelli Eveliina Tietojohtaminen (206)
Uotila Arttu Eemeli Teknis-luonnontieteellinen (214)
Uusitalo Markus Kalle Tapani Tuotantotalous (235)
Uusitupa Janne Tapani S√§hk√∂tekniikka (210)
Vaarala Antti Aarni Jalmari Tietotekniikka (205)
Vainio Leo Mikael Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
Vaitiniemi Aki niko petteri Konetekniikka (230)
Valkonen Valtteri Veikko Hermanni Tietotekniikka (205)
Valli Santeri Tuomas Konetekniikka (230)
Valutie Veera Wilhelmiina Rakennustekniikka (270)
Vanhala Juha-Matti Aukusti Konetekniikka (230)
Vankka Teemu Tapani Rakennustekniikka (270)
Vartiainen Markus Samuli Automaatiotekniikka (220)
Vastapuu Juho Matias Rakennustekniikka (270)
Vehmas Joona Valtteri Automaatiotekniikka (220)
Veikkola Olli Matti Juhani Konetekniikka (230)
Vesalainen Ilkka Toivo Jalmari Materiaalitekniikka (260)
Vesam√§ki Sami Aatos Petteri Teknis-luonnontieteellinen (214)
Vesterkvist Sofia Jenny Pauliina Biotekniikka (276)
Viertola Jaakko Pekka Rakennustekniikka (270)
Vihantavaara Niko Aleksi Matias Automaatiotekniikka (220)
Viherlehto Aaro Juhani Konetekniikka (230)
Viitam√§ki Vili Mikael S√§hk√∂tekniikka (210)
Viitasaari Toni-Antti Viljami Tuotantotalous (235)
Viitikko Joel Aleksi Biotekniikka (276)
Vilja Mikko Ilmari Automaatiotekniikka (220)
Villsten Sonja Emilia Teknis-luonnontieteellinen (214)
Vilo Onni Ilmari Konetekniikka (230)
Virekunnas Heikki Matti Elias Tietotekniikka (205)
Virtanen Aleksi Timo Mikael Tuotantotalous (235)
Virtanen Eetu Santeri Rakennustekniikka (270)
Virtanen Kalle Valtteri Tietotekniikka (205)
Virtanen Nikke Konetekniikka (230)
Virtanen Taneli Kalle Johannes Automaatiotekniikka (220)
Virtanen Tapio Ilari Automaatiotekniikka (220)
Virtanen Teemu Henrikki S√§hk√∂tekniikka (210)
Vopiiashina Olga S√§hk√∂tekniikka (210)
Voutilainen Viivi Karoliina Teknis-luonnontieteellinen (214)
Vulli Heidi Kristiina Teknis-luonnontieteellinen (214)
Vuojamo Timo Olavi Tuotantotalous (235)
Vuorenp√§√§ Vikke Valtteri Teknis-luonnontieteellinen (214)
Vuorinen Eetu Johannes Konetekniikka (230)
Vuotovesi Vesa Olavi Konetekniikka (230)
V√§h√§talo Juho Kalle Vihtori Tietotekniikka (205)
V√§limaa Matti Juhani Konetekniikka (230)
V√§lim√§ki Sanni-Maija Matilda Materiaalitekniikka (260)
V√§lkkynen Teemu Tapio Konetekniikka (230)
V√§nni Krista Maarit Arkkitehtuuri (290)
V√§√§n√§nen Joonas Valtteri S√§hk√∂tekniikka (210)
V√§√§t√§inen Tuomas Henrikki Konetekniikka (230)
Walkeaj√§rvi Otto Jeremias Konetekniikka (230)
Welin Emmi Johanna Biotekniikka (276)
Wirtanen Eelis Aukusti S√§hk√∂tekniikka (210)
Yli-Hukkala Nancy Eveliina Biotekniikka (276)
Yli-Pietil√§ Arttu Johannes Rakennustekniikka (270)
√Ögren Lauri Jalmari Tuotantotalous (235)
√Ąiki√§ Annika Viliina Ymp√§rist√∂- ja energiatekniikka (275)
√Ėrm√§l√§ Miska Artturi Automaatiotekniikka (220)


Turun yliopisto


Nimi Koulutusohjelma / Opintosuunta


Aarikka Eero Jalmari Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Askala Aaro Johannes Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Dai Wenlei Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Dupont Airald-Maxime Rodrigue Alain Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Haltsonen Mikael Juhani Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Helenius Oskar Arthur Henrik Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Hilanne Tommi Nikolas Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Hirvel√§ Juho-Aleksi Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Hirvonen Tatu Joona Artturi Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Honkanen Jaakko Viljami Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Huhtinen Olli Antero Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Isotupa Mari Eveliina Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Jalkanen Pinja Roosa Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Johansson Axel Johannes Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Jokinen Jaakko Juhani Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Kanasuo Samu Eetu Ilmari Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Kara Tuomas Kalle Johannes Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Korkiakoski Matti Anttoni Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Korpela Mikael Kalle Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Kuusento Konsta Matti Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Kuusinen Saara Eveliina Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Laakso Teemu Tapani Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Laitinen Vilma Lotta Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Lajunen Matias Juho Petteri Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Larjama Aleksi Sebastian Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Laurila Jasmiina Suvi Tuulia Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Lehtil√§ Toni Tapani Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Lehtinen Valtteri Samuli Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Lehtinen Ville Juhani Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Leinonen Lauri Kalervo Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Lepp√§l√§ Timo Filemon Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Lindberg Markus Mikael Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Linden Oskari Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Maanp√§√§ Pekka Artturi Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
M√§nnist√∂ Ilari Aleksei Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
M√§nnist√∂ Mattias Kaarlo Tapani Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Nuutinen Atte Oswald Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Nuutinen Emmi-Maria Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Paatsamala Henrik Toivo Juhani Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Panula Tuukka Juhani Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Pietil√§ Johannes Jalmari Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Pihl Sauli Jalmari Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Pihlaja Riku Valentin Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Pitk√§nen Samuli Tauno Johannes Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Porthan Elviira Enni Sofia Biotekniikan koulutusohjelma (676)
P√§rssinen Paavo Oskari Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Rantasalo Ville Heikki Emil Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Raula Mikko Oskari Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Salminen Ella Sofia Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Salo Anni Maria Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Samuelsson Juha-Pekka Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Santala Simo Aleksi Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Sepp√§l√§ Amanda Emilia Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Siipola Robert Amir Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Silfver Akseli Otto Juhani Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Siltanen Aapo Matias Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Smirnova Anastasia Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Sn√§ll Sakari Tuomas Elias Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Strand√©n Janne Eetu Eljas Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Tarvonen Pete Kristian Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Toropainen Laura Emilia Biotekniikan koulutusohjelma (676)
Ukkonen Valtteri Lauri Juhani Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Uusitalo Vertti petteri Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Vainio Eemil Ilmari Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Vainio-Kaila Joni Pauli Mikael Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Valkki Olli Tapani Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
V√§lim√§ki Tommi Aleksi Mikael Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Wahlroos Vili Waltteri Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Wiker Tuukka Olli Viljami Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)
Yrj√∂l√§ Tero Kristian Tietotekniikan, elektroniikan ja tietoliikennetekniikan koulutusohjelma (605)


Vaasan yliopisto


Nimi Koulutusohjelma / Opintosuunta


Ala-Ranta Jussi Pekka Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Annala Antti Oskari Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Byggm√§star Andreas Mikael Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
Byskata Leo Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
Doykova Bonimira Ivanova Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Greco Joshua beniamin Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
Hallasmaa Touko juho ilmari Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Hanka Juuso Seppo Matias Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Hannonen Antti Juhani Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Hautala Saana Maria Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Heinonen Oskari Antti Johannes Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Helanummi Erkki Allan Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Hosseini Mahmoud Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Hukkanen Valtteri Kari-Iiro Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Hyv√∂nen Kati Tuulikki Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
H√§m√§l√§inen Henri Jaakko Johannes Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
H√§nninen Pyry Artturi Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Jokela Riia-Maria Katariina Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Junttila Joel Paulus Juhana Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
J√§rvel√§ Heino Johannes Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Kangasluoma Petteri Matias Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Katajam√§ki Mira Merete Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Keskim√§ki Sami Petteri Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Kinnunen Emilia Annika Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Koivunen Emil Matinpoika Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Kontola Jaakko Juha Kustaa Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Kortej√§rvi Marko Johannes Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Koski Lauri Timo Vihtori Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Kujala Lauri Juho Petteri Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Kuosmanen Miiro Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Kuurila Santeri Juho Iisakki Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Kytt√§nen Joonas Kalevi Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Laasanen Panu Jarmo Aleksanteri Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Lehtinen Arttu Santeri Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Leinola Jonathan Noli Unto Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Leinonen Karri Kalevi Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Lilleberg Lassi Tapani Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Lind Simon Kjell Joakim Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
Lindfors Frej Erik Herman Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
L√∂vdal Sarah Sofie Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
M√§enp√§nen Antti Konsta Kustaa Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
M√§kinen Matias Valtteri Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
M√§mmi Joona Samuli Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
M√§nnist√∂ Aleksi Sebastian Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Nelimarkka Johanna Laura Maria Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Niemenmaa Jaakko Matti Mikael Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Nurminen Teemu Petteri Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Nylund Anders Karl Herman Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
Nyman Joel Sakarias Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Orhanen Ari Veijo Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Paaskoski Mikko Ilmari Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Piispanen Johannes Einari Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Rabb Johan Linus Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
Rantala Antti Herman Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Reijonen Joel Patrik Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Richardt Ilari Aleksi Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Rintaniemi Heikki Matias Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Rytivaara Joni Samuli Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Saari Juho Kristian Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Saari Petri Mikael Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Saari Toni Petteri Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Salminen Alexander Arthur Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
Salminen Jussi Eerik Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Salonen Esko Ilmari Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Sj√∂wall Martin Peter Christoffer Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Snellman Jeremias Lars G√∂ran Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
Taini Vili-Veikko Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Tran Trung Quang Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Tupeli Alexander Timo Albin Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
Valkama Eveliina Maiju Orvokki Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
Virtanen Nicolas Oliver Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
Vuorenmaa Anni Susanna Diplomi-insin√∂√∂ri, Vaasan yliopisto (715)
√Öngerman Robin Erik Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)
√Östrand Anton Sebastian Utbildningsprogrammet f√∂r diplomingenj√∂r (715)


√Öbo Akademi


Nimi Koulutusohjelma / Opintosuunta


Aaltonen Serena Hanne Anette Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Ahlroth Oskar Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Alander Annika Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Andersson Joel Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Arokari Olli Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Asplund Ronnie Alexander Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Backman Robert Carl Johannes Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Bj√∂rklund Anton Gottfrid Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Do Thi Thanh Th√ļy Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Envall Jimmy Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Eriksson Daniel John Magnus Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Fagerholm Fredrik Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Forst√©n Jon Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Franz Sebastian Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Gallen Victor Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Granith Sonja Sirkka Maria Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Gr√∂nroos Patricia Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Gr√∂nroos Sofia Anna Paulina Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Hammarstr√∂m Joachim Christoffer Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Heiskanen Anni Linnea Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Hirvikangas Roope Akseli Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Hirvisuo Ville Juhani Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Immonen Julia Linda Maria Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Jaakkola Timka Olavi Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Jansson Tobias Hans Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Karlsson Anton Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Korkiam√§ki Jani Juhani Sebastian Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Kuismanen Antti Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Laakso Kristina Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Lillrank Pinja Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Lindberg Axel Emil Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Lindberg Henri Nikodemus Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Lindgren Marco Johannes Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Lindholm Carl Oscar Mikael Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Lindroos Pontus Wilhelm Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Luukkonen Axel Emil Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Malinen Niklas Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Mehinagic Mirza Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Mountassir Farid Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Nyberg Richard Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Nyholm Johan Fredrik Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Nylund Jonas Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Peltonen Kalle Tapio Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Pettersson Amanda Victoria Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Pirttikangas Ella Amanda Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Puhakka Robert Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Rahikainen Robert Kenneth Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Saarinen Sofi Monica Elisabet Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Salminen Tommi Antero Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Sand√•s Axel Evald Joakim Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Simola Onni-Pekka Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Sj√∂blom Christoffer Waldermar Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Slotte Linda-Marie Dorothea Katrin Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Strandberg Andreas Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Strandstr√∂m Artur Felix Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Strandvall Josefin Mari-Louise Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Sultangildina Lilija Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
S√∂derback Edvard Mats Johan Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
S√∂derlund Robin Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Tomberg Pauliina Meri Katarina Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Tuohi Eetu Jalmari Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Tynj√§l√§ Anniina Ulla-Maija Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Untamala Ida-Maria Emilie Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Vahtera Elli Ester Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Vikstr√∂m Amanda Josefine Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Vilkki Valtteri Antti Ilmari Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
Vuori Santeri Matias Utbildningsprogrammet i kemiteknik (550)
V√§lim√§ki Robert Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Warras Emil Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Westerstr√•hle Anton Edvard Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Wickholm Roy Erik Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Wickstr√∂m Ellenor Kirsi Karolina Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Wikstr√∂m Axel Utbildningsprogrammet i datateknik (505)
Wilson Thomas William Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
Winberg Iris Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)
√Öberg Klaus Utbilningsprogrammet i kemiteknik (550)